ĮVYKO VIEŠOSIOS KONSULTACIJOS DĖL 2017-2018 M. M. KLASIŲ KOMPLEKTAVIMO

mid news zrs 980 DSC 4997 Medium2017 m. kovo 13 d. Suvieko seniūnijoje įvyko viešoji konsultacija dėl 2017-2018 m. m. klasių komplektavimo Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Suvieko ugdymo skyriuje. Viešojoje konsultacijoje dalyvavo Ernestas Jurevičius, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Zarasų rajono savivaldybės mero patarėjas švietimo ir kultūros, socialinės politikos klausimais Vilhelminas Kuzmickas, rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Stanislovas Kaulavičius, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos direktorė Aldona Navickienė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Suvieko ugdymo skyriaus mokytoja Rasa Cibulskienė, Suvieko seniūnijos seniūnas Gintautas Altanas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Suvieko ugdymo skyriaus mokinių tėvai.

Pagal Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos pateiktus duomenis Suvieko ugdymo skyriuje kitais mokslo metais visose 1-4 klasėse mokytųsi tik 4 vaikai. Atsižvelgiant į mažą mokinių skaičių Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Suvieko ugdymo skyriaus bendruomenė neprieštaravo, kad 2017-2018 m. m. Suvieko ugdymo skyriuje būtų nekomplektuojamos 1-4 klasės, tačiau pageidavo, kad būtų tinkamai išspręstas klausimas dėl Suvieko seniūnijoje gyvenančių mokinių pavėžėjimo mokykliniu autobusu į Zarasų Pauliaus Širvio progimnaziją bei Zarasų ,,Santarvės“ pradinę mokyklą ir atgal į namus.

2017 m. kovo 13 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijoje įvyko dar viena viešoji konsultacija dėl 2017-2018 m. m. klasių komplektavimo rajono bendrojo ugdymo mokyklose. Viešojoje konsultacijoje dalyvavo rajono Savivaldybės mero pavaduotojas A. Abramavičius, rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Stanislovas Kaulavičius bei kiti skyriaus specialistai, švietimo įstaigų direktoriai ir skyrių vedėjai.


Pagal parengtą rajono Savivaldybės tarybos sprendimo projektą „Dėl bendrojo ugdymo mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupių, klasių skaičiaus ir mokinių skaičiaus vidurkio pagal vykdomas ugdymo programas 2017-2018 mokslo metams nustatymo“, numatoma 2017-2018 m. m. 1-4 klasių nekomplektuoti Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Suvieko ugdymo skyriuje (jame butų vykdomos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos), Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje – nekomplektuoti priešmokyklinio ugdymo grupės, todėl Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje būtų komplektuojamos 4 priešmokyklinio ugdymo grupės. Kitose mokyklose klasės būtų komplektuojamos tos pačios kaip ir šiais mokslo metais. Pagal 2017 m. kovo 1 d. mokyklų pateiktus duomenis 2017-2018 m. m. 1-12 klasėse mokysis 1478 mokiniai, t. y 39 mokiniais mažiau nei mokosi šiais mokslo metais.
Konsultacijos dalyviai pritarė minėtam rajono Savivaldybės tarybos sprendimo projektui.

Dėl vaikų mažėjimo būtų finansuojama 115 tuščių mokymosi vietų (tiek rajone mokinių trūksta iki Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto mokinių skaičiaus vidurkio klasėse pagal ugdymo programas). Tam per metus būtų išleidžiama daugiau nei 170 tūkst. Eur.

Sprendimo projektas „Dėl bendrojo ugdymo mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupių, klasių skaičiaus ir mokinių skaičiaus vidurkio pagal vykdomas ugdymo programas 2017-2018 mokslo metams nustatyto“ bus svarstomas artimiausiame rajono Savivaldybės tarybos posėdyje.


Zarasų rajono savivaldybės
Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

mid news zrs 980 DSC 4997 Medium


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

KomentuotiApklausa

Šviežias daržoves:


Savaitės populiariausi

TRYS DIENOS, DU FESTIVALIAI, VIENO MIESTO GIMTADIE...
15 Rugp 2019 08:17TRYS DIENOS, DU FESTIVALIAI, VIENO MIESTO GIMTADIENIS

Rugpjūčio 15 - 17 d. Sėlių aikštėje ir [ ... ]

Plačiau
PAS ZARASIŠKĮ RASTOS GALIMAI NARKOTINĖS MEDŽIAGOS...
14 Rugp 2019 08:34PAS ZARASIŠKĮ RASTOS GALIMAI NARKOTINĖS MEDŽIAGOS

2019-08-13 apie 19.30 val., Utenoje, Pramonės g.  [ ... ]

Plačiau
UAB VIGOTEMA AUTOSERVISO PASLAUGOS
13 Rugp 2019 15:07UAB VIGOTEMA AUTOSERVISO  PASLAUGOS

UAB VIGOTEMA
AUTOSERVISO PASLAUGOS

Plačiau

Naudingos nuorodos

Naujausi skelbimai

butas centre
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
08-17-2019

parduodu sodyba
( / Nekilnojamasis turtas)

parduodu sodyba
08-17-2019

Paskolos internetu. Greitos paskolos. Vartojimo kreditas.
( / Kita)

Paskolos internetu. Greitos paskolos. Vartojimo kreditas.
08-17-2019

Batukai
( / Drabužiai, avalynė)

Batukai
08-16-2019

Pirkciau
( / Kita)

noimage
08-16-2019

Puosnus Papuosalu Komplektai
( / Drabužiai, avalynė)

Puosnus Papuosalu Komplektai
08-16-2019

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information