KURK ZARASAMS

Daiva Kelečienė

Ignalinos kredito unija

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:


Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

326350487 574197480912133 4944105604817396701 nKviečiame pasikalbėti apie ŠVIETIMĄ Zarasų rajone. Su kokiais iššūkiais susiduriame ir kaip planuojame juos spręsti?
LIVE transliacijos dalyviai - politinio komiteto "Kurk Zarasams" kandidatai. Klausimus komentarų skiltyje galite užduoti jau dabar, arba tai galima bus padaryti transliacijos metu.
 
Transliacija vyks per Facebook. Kviečiame stebėti čia: https://www.facebook.com/events/1370200820446362

NIK 68577 3x4 3Politinis komitetas ,,Švari savivalda“ kandidate į  Zarasų rajono meres kelia Daivą Kelečienę. Mūsų kandidatė jau įrodė, kad jautriai, atsakingai ir drąsiai reaguoja į gyventojų keliamas problemas. Supranta, kokias dideles galias ir atsakomybę Vietos  savivaldos įstatymas suteikia rajono merui, turėdama jau reikšmingą patirtį politikoje, teisines ir administracines kompetencijas, būdama atvira pasiūlymams, yra pasiruošusi dirbti taip, kad pateisintų Jūsų lūkesčius.

NijoleGLietuvos Liberalų sąjūdis, 2005 metų gruodį paskelbęs Steigimo manifestą, pakvietė Lietuvos žmones, puoselėjančius skaidrumą ir demokratinį valdymą,  įkurti partiją. Džiugu, kad auga mūsų gretos ir gražūs siekiai.

Liberalų sąjūdžio Zarasų skyrius patvirtino Zarasų profesinės mokyklos direktorės  Nijolės Guobienės kandidatūrą į Zarasų rajono merus – ilgametė  vadovo patirtis skirtingose darbo srityse,  gebėjimas spręsti problemas, efektyviai planuoti laiką, geri komunikaciniai įgūdžiai, atsakingas ir platus požiūris, gebėjimas pastebėti detales.

1 2LSDP Zarasų skyriaus nariai iškėlė Nikolajaus Gusevo kandidatūrą į Zarasų rajono savivaldybės mero poziciją. Mero pareigas krašto gyventojai Nikolajui Gusevui jau buvo patikėję dvi kadencijas. Pasak LSDP pirmininkės Vilijos Blinkevičiūtės, rinkimus laimėti yra sunku, tačiau žmonių pasitikėjimą išlaikyti yra kur kas didesnis iššūkis. Pasitikėjimas yra kuriamas realiais darbais, pažadų rinkėjams įvykdymu. Pasitikėjimą Nikolajus Gusevas yra išlaikęs ir iki šiol išlieka vienintelis meras, kuris buvo tiesiogiai išrinktas į šias pareigas Zarasų krašto žmonių net kelias kadencijas iš eilės.

1673377334421Kiekvienas žmogus yra unikalus. Kiekvienas norime palikti pėdsaką šioje žemėje, savo rankomis puoselėti ir kurti savo namus, savo kraštą, savo valstybę. Ar Zarasuose jaučiamės laisvi ir drąsūs tai daryti? Ar turime galimybę būti išklausyti ir išgirsti, ar dažniau nusprendžiama už mus?

Nijole GuobieneLietuvos Liberalų sąjūdis, 2005 metų gruodį paskelbęs Steigimo manifestą, pakvietė Lietuvos žmones, puoselėjančius skaidrumą ir demokratinį valdymą,  įkurti partiją. Džiugu, kad auga mūsų gretos ir gražūs siekiai.

Liberalų sąjūdžio Zarasų skyrius patvirtino Zarasų profesinės mokyklos direktorės  Nijolės Guobienės kandidatūrą į Zarasų rajono merus – ilgametė  vadovo patirtis skirtingose darbo srityse,  gebėjimas spręsti problemas, efektyviai planuoti laiką, geri komunikaciniai įgūdžiai, atsakingas ir platus požiūris, gebėjimas pastebėti detales.

Vaida 1 1Didžiuojuosi, kad Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratų bendruomenė patikėjo mano galimybėmis, jėgomis ir iškėlė mano kandidatūrą dalyvauti kovo 5 dieną vyksiančiuose Zarasų rajono savivaldybės mero rinkimuose.

Iš prigimties esu optimistė, vertinu drąsą, entuziazmą, draugystę, konkretumą ir punktualumą. Nemėgstu kritikuoti - tik patarti, nebijau išbandyti save naujose srityse, neatsisakau pasvertos rizikos.

KURK ZARASAMS social media postai3Kviečiame Zarasų krašto gyventojus ATVIRAI padiskutuoti apie SOCIALINĘ sritį Zarasų rajone. Nuo A iki Z. Nuo mažylio augančio sudėtingoje aplinkoje iki vienišo senjoro. Ar mes, Zarasų rajono gyventojai, jau esam „sveika, saugi, išsilavinusi ir socialiai atsakinga bendruomenė“? Kokias socialines paslaugas gauna Zarasų rajono gyventojai? Ar patenkinamas paslaugų gavėjų poreikis? Kokių socialinių paslaugų trūksta? Ar patys asmenys aktyviai kreipiasi dėl paslaugų? Jei nesikreipia, kodėl?

KURK ZARASAMS social media postai2Daugiau nei 8 milijonai eurų šiemet Zarasų rajone skiriama švietimui. Pakalbėkime apie švietimą nuo A iki Z. Ar visi norintys vaikai telpa į darželius? ar vyksta patyčių prevencija? ar neformalus užimtumas pasiekia kiekvieną norintį? kiek negalią turinčių jaunuolių lanko neformalų užimumą? kas planuoja ir organizuoja suaugusiųjų švietimą? Aptarkime šiuos ir dar daug kitų klausimų.

Kurk Zarasams naujas logoSpalio 20 dieną vyko politinio komiteto „Kurk Zarasams“ steigiamasis suvažiavimas. Į Zarasų rajono savivaldybės viešąją biblioteką rinkosi „Kurk Zarasams“ bendraminčiai, steigėjai, idėjas palaikantys krašto žmonės. Suvažiavimas buvo padalintas į dvi dalis: atvira diskusija apie rajono aktualijas ir steigiamojo suvažiavimo posėdis.

Zuza.lt - Prekybos centras internete


Srotas24.lt - Automobilių dalys

Apklausa

Ar dėl infliacijos ribojate savo išlaidas?

Savaitės populiariausi

ZARASŲ SAVIVALDYBĖS KANDIDATŲ Į MERUS DEBATAI
25 Saus. 2023 10:23

Svetimas lovos gal ir nepaklos, bet nubalsuoti už [ ... ]

Plačiau
IŠRINKTA SAUGIAUSIA 2022 METŲ ZARASŲ RAJONO SENIŪN...
27 Saus. 2023 10:14

Siekiant skatinti seniūnijų iniciatyvą telkti g [ ... ]

Plačiau
RASTAS VYRO KŪNAS
25 Saus. 2023 08:00

2023-01-24 apie 21.00 val., Zarasų m., Šiaulių  [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Žibintas
( / Transporto priemonės)

noimage
01-31-2023

Nuoma
( / Kita)

noimage
01-31-2023

Bulvės grūdai
( / Kita)

noimage
01-31-2023

Pervežimo paslaugos
( / Darbo skelbimai)

noimage
01-30-2023

Statybų darbai
( / Darbo skelbimai)

Statybų darbai
01-29-2023

Ratai
( / Transporto priemonės)

Ratai
01-28-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information