KELIŲ REMONTO PRIORITETAI

aaaJau tuoj metai, kai nesu rajono tarybos narys, todėl daugiau savo laiko skiriu darbui savame versle, šeimai ir kitiems užsiėmimams nesusijusiems su rajono valdžios darbu. Būdamas taryboje visada stengiausi, kad būtų kuo mažiau protekcionizmo ir beribio naudos siekimo, o jei ir negalėjau to sustabdyti, tai bent stengdavausi viešinti mano supratimu netinkamus sprendimus. Tikėjau, kad ir man nesant kiti opozicijos atstovai nesėdės tyliai laukdami, gal ir jiems kas nubyrės, o garsiai sakys apie netinkamus darbus. Deja, bet taip neįvyko.

Šis straipsneli rašau dėl akį rėžiančių sprendimų, kurie yra priimti akivaizdžiai tik savo gerbūviui gerinti. Daugeliui svarbi tema yra kelių būklė, kuri mūsų rajone ir mieste tikrai nėra labai gera. Puikiai suprantu, kad pinigų viskam neužtenka, bet gi turi būti kažkokia tvarka ir prioritetai pagal kurios skirstomi pinigai kelių priežiūrai ir asfaltavimui. Ką aš matau dabar, o gi tai kaip skubos tvarka atmetus visus kitus asfaltuojamus kelius prie Zavackų ir Lamanauskų privačiu namų rajono biudžeto lėšomis kapitaliai remontuojamas ir asfaltuojamas kelias, nors kelių kuriuos yra būtina asfaltuoti ir kur gyvena ne dvi tris šeimos, bet stovi daugiabučiai namai kuriose gyvena keliasdešimt šeimų yra ne vienas. Kaip pavyzdį paminėsiu Taikos gatve kuri pro garažų bendrija veda prie daugiabučių namų ir yra neasfaltuota ir mažai prižiūrima, Vytauto gatvės skersgatvis kuriame stovi trys daugiabučiai, o kelias ne tai, kad blogas, bet tiesiog katastrofiškas, taip pat ir Lamanauskų gatvės kitas įvažiavimas prie Griežto ežero kur stovi berods trys namai po kelis butus, Šaltupės skersgatvis ir dar daug kitų probleminių vietų ne tik mieste, bet ir visame rajone. Kartais pagalvoju gal ponas Gusevas būdamas rajono meru yra aklas ar nieko nesupranta, kad leidžia sau pašonėje kerotis protekcionizmui, nepotizmui, o gal net ir korupcijai, bet paskui prisimyniau, kad ir jis pats gyvendamas minėtame Vytauto skersgatvyje kuriame verkiant reikia tvarkyti kelius, nes su lengvąja mašina jau ir pravažiuoti sunku darosi, prieš kokius metus pasitvarkė tik tą kelio atkarpa kuri veda ne prie trijų daugiabučių su visiška bekelę, bet prie savo namų kur privažiavimas ir taip buvo asfaltuotas ir tai visai ne blogos būklės. todėl man ir kyla mintis, kad šiuo metu sėdintys valdžios postuose, nesvarbu ar jie pozicijoje ar opozicijoje stengiasi pasirūpinti tik savimi, na o jeigu kažkas liks, tai tada padalins ir kitiems.


Noriu tikėti, kad po šito straipsnelio mano minėti ponai nepuls teisintis, bet pirmoje eilėje pradės galvoti apie tai kaip tas lėšas kurios yra rajono biudžete panaudoti kaip galima racionaliau ir su didžiausia nauda gyventojams.


Pasirašo Zarasų miesto bendruomenės pirmininkas
Rimvydas Podolskis

a

aa

aaa

aaaa


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
+14 # tinta 2019-12-06 14:04
Mėgsta mūsų meriukas su savo chebryte paposėdžiauti. Ir apie kelių priežiūrą ką tik diskutavo,tai štai ir nusprendė,kad pinigėlius skirs saviems,na o jeigu koks centukas dar liks,tai ir liaudimi pasirūpins,o paskui apie tai kokie jie geri, dar ir spaudoje parašys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Sima 2019-12-07 09:24
Svarbu daro kažką, o būnant valdžioje visų rankos į save. Nemanau, kad pats kitaip elgtumeisi ... Palaikau Niko
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Apgailėtina 2019-12-07 10:22
Kažkaip pamiršo ponulis savo ir savo antrosios pusės "darbelius" bei "nuopelnus". Kiek pasinaudota saviems interesams ? Miestelis mažas ir savų "žygdarbių" nenuslėpsi. Prarasta melžiama karvė kažkaip "atvėrė' akis. Užuojauta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Gyventoja 2019-12-07 13:12
Šita Taikos gatve "šunkeliu " jau 20 metų važinėjam namo. Šį gatvė -"šunkelis " būna dar baisesnės būklės nei šioj foto. O ir kiemas toks pats - vien duobės, nes jo per 20 metų nesugebėjo išasfaltuoti !!! O kodėl ? O todėl ,kad mūsų name negyvena ir šiuo "šunkeliu " nevažinėja Zarasų valdžios "Ponai " ! Taigi " Ponai " - ką darom ???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Nepamirškit! 2019-12-09 09:39
Nepamirškite Žaliosios gatvės!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio rinkimų sąskaitos. Užsakymo Nr. 2020/09/15/01

Savaitės populiariausi

ŠAUKIAMAS 17-ASIS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYB...
21 Rugs 2020 05:35

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savival [ ... ]

Plačiau
SUKČIAI IŠVILIOJO 39300 EURŲ
21 Rugs 2020 08:11

2020-09-18 apie 18.29 val. gautas vyro (g. 1989 m. [ ... ]

Plačiau
KVIEČIA RAJONINĖ AMATŲ IR DERLIAUS ŠVENTĖ ,,RUDENI...
17 Rugs 2020 14:10

Kviečia rajoninė amatų ir derliaus šventė , [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Ar manote, kad rudenį mūsų laukia nauja COVID-19 viruso banga?

Naujausi skelbimai

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information