0
38
Kompleksine

Birželio 20 d. Pauliaus Širvio progimnazijos stadione ir Zarasų sporto centro patalpose vyko Zarasų rajono seniūnijų žaidynės. Žaidynėse dalyvavo penkių Zarasų rajono seniūnijų sporto mėgėjai.

Puikiai šiemet rungtyniavo Zarasų miesto seniūnijos komandos, kurios iškovojo šešias prizines vietas (keturios pirmos ir dvi antros vietos) ir bendroje kompleksinėje užskaitoje, surinkusios 40 taškų, iškovojo pirmąją vietą. Pirmas vietas iškovojo Zarasų miesto seniūnijos šaškių komanda: Ona Pikauskienė, Rimantas Kulys, Jonas Eskys; šachmatų komanda: Violeta Gaidienė, Jurgis Prakas, Germanas Kanareikinas; krepšinio 3 x 3 komanda: Salvijus Ragėnas, Mantvidas Blinstrubas, Kęstutis Bagdanavičius, Dovydas Bagdanavičius, Vėjas Blinstrubas; mažojo futbolo 5 x 5 komanda: Justinas Taločka, Rolandas Jusys, Liudvikas Komka, Andrius Aksiutovas, Anatolijus Gerasimovas, Remigijus Gaižius; stalo teniso ir parko tinklinio 3 x 3 merginų komandos užėmė antras vietas. Antrąją vietą kompleksinėje užskaitoje užėmė Antazavės seniūnija – 26 taškai. Antazaviškiai iškovojo prizines vietas šaškių, šachmatų, krepšinio 3 x 3, vyrų parko tinklinio 3 x 3 varžybose. Pirmą kartą Zarasų rajono seniūnijų žaidynėse trečiąją vietą užėmė Imbrado seniūnijos sportininkai – 24 taškai. Imbradiškiai šaškių varžybose užėmė trečiąją vietą ir nugalėjo parko tinklinio 3 x 3 merginų ir vyrų grupėse: Gabija Kuzmaitė, Gintarė Kvietkauskaitė, Katrina Kvietkauskaitė, Giedrius Misiūnas, Dovydas Alaunė, Arnoldas Girčys, Mantas Meduneckis. Dusetų seniūnija nugalėjusi tik stalo teniso varžybose (Almina Saibutytė, Karolis Barzda, Dalius Barzda) šį kartą liko ketvirtoje vietoje. Šachmatų varžybose užėmusi antrąją vietą, Salako seniūnija užėmė penktąją vietą.