KVIEČIAME TEIKTI PRAŠYMUS DĖL VAIKŲ DIENOS SOCIALINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ AKREDITAVIMO

Spausdinti
min news zrs 971 downloadInformuojame, kad vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės socialinės priežiūros akreditavimo ir kokybės kontrolės tvarkos aprašu, patvirtintu Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. spalio 21 d. įsakymu Nr. I (6.6E)-671 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės socialinės priežiūros akreditavimo ir kokybės kontrolės tvarkos aprašo patvirtinimo“, Zarasų rajono savivaldybės administracijoje priimami įstaigų (organizacijų) prašymai leisti teikti akredituotos vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugas.
 
Įstaigos (organizacijos), pageidaujančios teikti akredituotą socialinę priežiūrą, iki 2020 m. lapkričio 20 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijai Sėlių a. 22, 32110 Zarasai arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. pateikia:
 
1. nustatytos formos prašymą leisti teikti akredituotą socialinę priežiūrą. Prašymas turi būti užpildytas lietuvių kalba, pasirašytas įstaigos vadovo ar jo įgalioto asmens;
 
2. įstaigos steigimo dokumentą (pvz.: įstatus, nuostatus, steigimo sutartį ir pan.);
 
3. jei pareiškėjui atstovauja ne jo vadovas, dokumentą, patvirtinantį asmens teisę veikti pareiškėjo vardu;
 
4. asmens, turinčio teisę veikti pareiškėjo vardu, pasirašytą deklaraciją;
 
5. dokumentus, patvirtinančius teisę naudotis patalpomis, kurios atitinka akredituotos socialinės priežiūros paslaugų teikimo reikalavimus (jei paslaugoms teikti jos būtinos);
 
6. įstaigos, kuri teiks (teikia) akredituotą socialinę priežiūrą, pareigybių ir darbuotojų skaičiaus sąrašą;
 
7. įstaigos, kuri teiks (teikia) akredituotą socialinę priežiūrą, darbuotojų išsilavinimą, nurodytą Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymo 20 straipsnio 3 dalyje, pagrindžiančius dokumentus;
 
8. kitus dokumentus, pagrindžiančius įstaigos atitiktį akredituotos socialinės priežiūros teikimo reikalavimams.
 
Atkreipiame dėmesį, kad prašyme leisti teikti akredituotą socialinę priežiūrą, išvardintos visos socialinės priežiūros paslaugos, kurioms teikti įstaigos turės gauti leidimus. Kiekvienai paslaugai teikiamas atskiras prašymas. Kadangi nuo 2021 m. sausio 1 d. akreditavimas būtinas tik vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugai teikti, prašyme įstaigos turėtų nurodyti tik vieną paslaugą, t. y. „Vaikų dienos socialinė priežiūra“. Kitos socialinės priežiūros paslaugos bus pradėtos akredituoti nuo 2021 m. sausio 1 d., o teikti – nuo 2022 m. sausio 1 d.
 
Susipažinti su teisės aktais galite:
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/5903a770bada11eab9d9cd0c85e0b745/asr;
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/0754a1f0c2a911ea9815f635b9c0dcef;
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.51F78AE58AC5/asr
 
Pridedama:
Prašymas leisti teikti akredituotą socialinę priežiūrą;
Deklaracijos forma.
 
Papildomą informaciją įstaigoms, pageidaujančioms teikti akredituotos vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugas Zarasų rajono  savivaldybėje, teikia Alina Paliūnienė, Socialinės paramos skyriaus socialinės rūpybos specialistė, tel. (8 385) 30738, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
 
Zarasų rajono savivaldybės administracija

Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information