2020-12-02: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE

covidNacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos departamento Zarasų skyrius Zarasų rajono savivaldybės administracijai teikia institucijos turimus duomenis apie 2020-12-02 dieną patvirtintus COVID-19 ligos atvejus Zarasų rajone.

Zarasų rajono savivaldybėje šiuo metu COVID-19 infekcine liga serga 89 asmenys, 122 asmenys šiuo metu yra saviizoliacijoje. Pasveikusių asmenų nuo epidemijos pradžios – 25.

Antazavės seniūnijoje 8
Degučių seniūnijoje 2
Dusetų seniūnijoje 4
Imbrado seniūnijoje 3
Salako seniūnijoje 2
Zarasų seniūnijoje 22
Zarasų miesto seniūnijoje 48

 

Su protrūkiu siuvykloje UAB „Engel Dali“ siejama viso 19 atvejų, su protrūkiu Zarasų socialinės globos namuose – 18 atvejų; UAB „Akadas“ – 3 atvejai; Zarasų PSPC – 3 atvejai; UAB „Vasaknos“ – 2 atvejai; Zarasų rajono Antazavės socialinių paslaugų centre „Kartų namai“ – 2 atvejai; Zarasų ligoninė – 3 atvejai. Su atitinkamais protrūkiais siejami ir atvejai tų įmonių darbuotojų šeimose, jei matoma, kad užkratą į namus galimai parnešė tam tikros įmonės darbuotojas. Kiti protrūkiai šeiminiai arba nežinomi.

Raginame gyventojus laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir vadovautis Vyriausybės priimtais nutarimais.

Parengta pagal NVCS prie SAM Utenos departamento Zarasų skyriaus informaciją

covid


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
+4 # Jonas - politinė I 2020-12-02 18:45
apie politinę koroną
Viešojoje erdvėje skaičiau apie Didžiają sala ir jos pertvarkymą. Po kurio laiko norėjau parašyti atsiliepimą, tačiau diskusijų neradau. Viena man užkliuvo mintis, kad apie 60 uosius metus buvęs Zarasų rajono vykdomojo komiteto pirmininkas Dorofejevas Nebuvo nubaustas. Tai yra netiesa.Viešojoje erdvėje skaičiau apie Didžiają sala ir jos pertvarkymą. Po kurio laiko norėjau parašyti atsiliepimą, tačiau diskusijų neradau. Viena man užkliuvo mintis, kad apie 1960 uosius metus buvęs Zarasų rajono vykdomojo komiteto pirmininkas Dorofejevas Nebuvo nubaustas. Tai yra netiesa. Nereikia sakyti, kad Dorofejevas už gerus darbus išėjo iš Zarasų savo noru. Man garbaus amžiaus Zarasų krašto senbuvis pasakojo, kad tuo metu buvo ardomas kalėjimas. Ilgapirščiai tada statė sau namus ir kaleimines plytas, blokus, kitas medžiagas parsivežė į savo namų statybą. Iš kaleiminių medžiagų pasistatė namus. Dorofejevas, žmogus buvo sąžiningas, garbingas, ir pakėlė triukšmą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Jonas - politinė II 2020-12-02 18:48
Jonas apie politinę koroną (antra dalis, ateityje bus daugiau)

Kai kam reikėjo atsisveikinti su pareigoms, ieškoti darbų kitur. „Nuskriausieji“ ėmė rašyti skundus. Į Vilnių, Maskvą. Kaip tik tuo metu ir buvo tvarkoma sala. Vagims svarbu buvo prie ko prikibti. Prikibo prie salos. Taip vagys Zarasuose nugalėjo. Ir Vasilijus Dorofejevas buvo „išprašytas“ iš Zarasų. Širvintose kaip Zarasuose buvo tinkamai įvertintas. Šio susitvarkymo „operacijoje“ yra kagebistinis šleifas, praėjo daug metų, bet jis jaučiamas ir šiandien. Dorofejevo pastangos, darbai Zarasuose ir dabar neįvertinti. Manau, kad dėl šleifo užtarėjų. Štai trumpai tokia istorija. ir baisi. Liūdna, graudi Vėliau parašysiu plačiau. Bus faktai ir pavardės ir dokumentai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Suklaidinta 2020-12-02 23:17
Nekelkite praeities skaudulių, nes už šmeižtą galima kreiptis į teisėsaugos pareigūnus... Kas buvo tas buvo, vaikai ir anūkai už tėvų gyvenimus neatsako...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Jonas - politinė III 2020-12-03 06:41
O vaikų ir anūkų niekas nekaltina, o savus „didvyrius“ privalome žinoti. Sutinku tik Tiesą, o ne šmeižtą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Valė į suklaidiną.. 2020-12-03 13:39
Jei tikrai žino,tai ir kalba,remiasi dokumentais.Koks šmeižtas ,kai vyksta kariniams nusikalteliams teismai,arba dbr ir Lietuvoj minimos sukčių,žudikų vardai.Aferistų pavardės vėliau ar anksčiau paaiškėja.Tai vadovai ar užsakomieji,jų nupirkti ar kt.Anūkams,jei gyvena teisingą gyvenimą, senelių nusikaltimai nelimpa.Nusikaltimai paslaptyse,net Įstatymų užvalkaluose,o TIESA atvira ir jos nebijomąsi.Nebent žaibu iš giedro dangaus "už šmeižtą".......................................... ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Valės Jonui 2020-12-03 13:49
Gal pavyks Jums išsiaiškinti kodėl iš šio portalo dingo informacinis pranešimas pavadinimu "Įteikti ženklai už nepriekaištingą valdymą"? Nes tiesą reikia žinoti, ane?...

O šiaip tai niekais užsiiminėjate. Šis info pranešimas skirtas apie COVID-19 situaciją Zarasų rajone, o Jūs p. Valės Jonai kažkokius "briedus" komentaruose rašinėjate...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Dingo 2020-12-03 15:06
Straipsnis dingo dėl to paties artimo dugnui savivaldybės nuvaldymo. Norėjo vadinamasis piarejas, t. y. ''patarejas" merą papiarinti ir vėl ne į temą suraite straipsnelį. Verčiau iš tų pačių Anykščių valdymo patirtį perimtų, o tai pas merą patareju Zarasuose daugiausia apskrityje, o patarti nieko negali protingo, nežinia ką ten veikia, kvailus straipsnelis rašinėja, kuriuos po pirmojo komentaro išimineja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # simas 2020-12-03 10:00
nesupratau juk cia zinios apie coronovirusa o jus visiskai nusisnekat
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # pastaba 2020-12-03 13:45
corona žmogui,corona politikoje,corona valdžioj
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # mano Jonui 2020-12-03 22:00
Užsimojai tai ir kirsk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Kirtėjui 2020-12-03 23:30
Kirsk “Joneli” tikrai kirsk, jei turi kompromatą, bet manau, kad nieko neturi... Eilinį kartą eilinis pezėjimas. Tad nusiramink, pasiskaityk savo pareigybės aprašymą, charakteristiką, paskirtį, veiklos sritis ir pagaliau pradėk dirbti vardan Zarasų krašto žmonių. Ar kompetencijos nei ten nėra, nei “kirtimui” neužtenka? Tad jei neužtenka, tuomet laikas į užtarnautas atostogas.

p.s. Užtenka, tikrai užtenka rašyti nesąmones. Šiame info pranešime pateikiama esminė statistika apie viruso situaciją Zarasuose, o kažkoks tariamas “Jonas” neturėdamas kompetencijos savo tiesioginiame darbe, teršia nuomonių eterį, kur komentarams apskritai ne vieta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # mano Jonui 2020-12-04 10:47
jau gasdina.eisi jonuk i atostogas tai sudoros jei dar burbesi.baisiau nei korona.naujos sluotos geraiau sluoja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jonas dėl kovid IV 2020-12-04 14:01
Kalėjimo plytos amžinos ir gerai zinom kur stovi.Net reikia prie tų namų lentele kas kalėjo ir nusivežė sitas plytas, o kalejimo vietoj pastatas ir bloga aura,ten konflitai nekokie sprendimai ir reikia kviest mano pazistama eksrasense Algimanta kuri nuimtu šita corone ,nes man taip atrodo .Kita tema su jumoru mano protu ..kam mažinami karves arkliai ožiai,sako kad jie daug kakoja ir ir gadina tersia ESs ora ,jo mazeja ir del to plinta conidas,nevažiuokit i fermas ar arti nes uzsikresit,draudimai teisingi einama teisinga linkme Klausikit patarimu nešiokit kaukes ne juokas sita zaraza.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kirtėjui II 2020-12-04 14:33
Na, tai kur Tavo kompromatas, nori pasakyti, kad šitas pletkų lygis??? Žodžiu nei kompetencijos neturi pagal pareigybės aprašą, nei kompromato normalaus pateikti negali.
Apgailėtina... :cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # del kirtejo 2020-12-04 15:18
viskam ateina laikas tai ilgokoskantribes ponai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Jonas - politinė V 2020-12-04 16:38
to Kirtėjui II. Ne-inau kokius tu paistalus čia rašinėji, bet patarsiu, mažiau gerk pilstuko.Eik rimtai dirbti. Nesitikėjau kad bus viduriuojančių dėl to. Ateis laikas ir bus paaiškinta, tik bijau visa Sėlių aikštė ir Didžioji sala bus aptriesta. Ne tik dėl šito. Gaila man šių vietų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kirtėjui 2020-12-04 18:22
Pezalų pezalus rašinėji, pradėk pagaliau dirbti, o ne pletkais užsiiminėti, kas buvo pastatyta, tai stovės dar šimtmečius, nes plytos buvo tikrai labai kokybiškos. Ką tėvai pastatė vaikams ir anūkams, nukvakęs pletkininkas be kompetencijos tikrai nei namus gimtuosius sugriaus nei mūsų šeimų įvaizdžio Zarasuose nesumenkis ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Savaitės populiariausi

2021-01-19: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE
19 Saus. 2021 10:302021-01-19: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sve [ ... ]

Plačiau
2021-01-18: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE
18 Saus. 2021 14:102021-01-18: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sve [ ... ]

Plačiau
2021-01-20: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE
20 Saus. 2021 13:512021-01-20: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sve [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19?

Naujausi skelbimai

Pirkčiau garažą
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
01-24-2021

Parduodu
( / Kita)

Parduodu
01-24-2021

Virtuvinis baldų komplektas
( / Kita)

Virtuvinis baldų komplektas
01-24-2021

Superkame.
( / Transporto priemonės)

Superkame.
01-23-2021

POCO M3
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

POCO M3
01-22-2021

Naujas mobilus
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Naujas mobilus
01-22-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information