NE VISADA TIE, KURIE GARSIAI ŠAUKIA, BŪNA TEISŪS

zarasai logoPraėjusiųjų metų pabaigoje rajono žmonės jau rinko dovanas, skyrė pačius gražiausius sveikinimo žodžius bičiuliams, draugams, pažįstamiems, visiems kraštiečiams. Tačiau tai darė ne visi. Rajone atsirado revoliucinio ateizmo idėjų įkvėptų politikų, jiems savanaudiškos idėjos užgožė visus sveikinimus, visą džiaugsmą ir jie pamiršo apie Jėzaus Kūdikėlio gimimą ir tą džiaugsmą švenčiantį pasaulį, o kartu su juo ir Zarasų kraštą ir jo žmones.

Gražiausių ir įspūdingiausių švenčių  išvakarėse rajono laikraštyje „Zarasų kraštas“ pasirodė rajono Savivaldybės tarybos nario Kęstučio  Stankevičiaus straipsnis. Jame ant Tarybos daugumos Kęstutis Stankevičius eilinį kartą išpylė pamazgų kibirą. Nieko nepadarysi, kas kuo turtingas, tas tuo ir dalijasi. Tokie šventikai, tokios ir dovanos. Galima buvo dėl tokių „dovanų“ atsakyti ir prieš šventės, tačiau iki tokio politiko lygio mes neišdrįsome nusileisti.                                

Kęstutis Stankevičius straipsnyje  „Kam gyvenimas Zarasų rajone gerėja“ iškelia  klausimą kuriam neabejingas joks rajono žmogus. Deja, rajono Tarybos narys į jį neatsako. Pavadinimas apie batus, o turinys  apie autus. Straipsnyje rajono Savivaldybės tarybos narys apkaltina merą, kad jis už Savivaldybės pinigus reklamuojasi rajono Savivaldybės interneto puslapyje, o taip pat rajono laikraštyje „Zarasų kraštas“. Labai gaila, kad Tarybos narys nesupranta ir neskiria kelių dalykų. Rajono Savivaldybė nesireklamuoja, o, gerbdama gyventojų teisę gauti informaciją, informuoja zarasiškius apie Savivaldybės padarytus darbus, pasiekimus ir numatytus siekius. Niekada dar nebuvo fakto, jog interneto puslapyje nepaskelbtume rajono Savivaldybės tarybos nario pranešimo apie jų gerus darbus, o taip pat rinkėjų laimėjimus.  Mes džiaugiamės ir laukiame kiekvieno pasakojimo apie gražias zarasiškių iniciatyvas, užmojus. Neatsisakytume publikacijos ir apie jo bendrovės, kurios vienu iš vadovų jis yra, darbus, gerėjančias žmonių darbo sąlygas, saugomus gamtos turtus, jų puoselėjimą  ir gerėjančias žmonių darbo ir poilsio sąlygas, nuolat turtėjantį jų  gyvenimą. Kelias skleisti  informaciją nė vienam nėra uždarytas. Jeigu Kęstutis susidūrė su problemomis, tegul pateikinėja konkrečius faktus, o nerenka  patvoriuose nugirstas kalbas. Jos niekuo nepagrįstos. Kęstutis Stankevičius zarasiškiams viešai ir drąsiai  melavo net Advento metu.

Toliau dar gražiau. Vėl surinkti nepagrįsti kaltinimai apie neįtikusių darbuotojų atleidimą ir savų protegavimą rajono Savivaldybėje. Norėtume, kad ateityje rajono Tarybos narys nurodinėtų konkrečius faktus, tikslius vardus ir pavardes.    Atsakinėti į iš dausų surinktus „faktus“ neįmanoma, o ginčytis su tokiu oponentu lygiai tas pats kaip peštis su plikiu.  Taip, Savivaldybės institucijose numatomos reorganizacijos. Nėra jos tikslas susidoroti su neįtikusias kaip teigia straipsnio autorius. Reorganizavimu nebus siekiama  veiklos kaštų mažėjimo, o jo tikslas  efektyvesnis veiklos ir procesų optimizavimas. Po reorganizacijos numatoma ženkliai pakelti atlyginimus darbuotojams, kadangi kaimyninėse savivaldybėse jie yra didesni. Deja, net  po reorganizacijos mes neįstengsime pasiekti kaimynų lygio. Sieksime ir mažinti nepotizmą. Tam valdžią mums patikėjo žmonės ir jų pasitikėjimą mes pateisinsime. Kiekvienam atleistam  darbuotojui po reorganizacijos bus pasiūlytas darbas pagal jo kompetenciją, išsilavinimą ir sugebėjimus.                                                                                                                                                   

Daug oponentai laužo iečių dėl opozicijos nelaimėtos interpeliacijos, kuria buvo siekiama nušalinti iš pareigų mero pavaduotoją Arnoldą Abramavičių ir administracijos direktorių  Benjaminą Sakalauską. Interpeliacija subliuško. Rimta opozicija, jeigu ji iš tikrųjų siekė teisėto sprendimo ir jei būtų jos teisėti reikalavimai, kreiptųsi į teismą. Teisme būtų toliau formuojama teismų praktika ir išsklaidytos visos abejonės.  Tačiau deja, opozicija į teismą nesikreipė, kadangi žinojo, kad  teismas padės tašką ir jie pralaimės.  Opozicija siekė ne teisėtų sprendimų, o eilinį kartą padaryti politinį šou. Jau kelintą kartą jie kelia šį klausimą, mes jau jiems atsakėme, tačiau Kęstučiui kartoti reikia daug sykių.                                                                                         

Atsakome dar sykį.  Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 3 dalis numato, kad „atleidimo iš pareigų praradus pasitikėjimą ar tarnybinės nuobaudos skyrimo procedūra pradedama mero iniciatyva arba remiantis jo gauta rašytine informacija apie savivaldybės administracijos direktoriaus (direktoriaus pavaduotojo (pavaduotojų) tarnybinius nusižengimus ar apie savivaldybės tarybos pateiktus nepasitikėjimo savivaldybės administracijos direktoriumi motyvus.“

Tuometinis teisinis reglamentavimas numatė, kad  dėl nepasitikėjimo Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi motyvų turi pasisakyti rajono Savivaldybės taryba ir tik po to gali būti pradedama atleidimo iš pareigų praradus pasitikėjimą procedūra ir vykdomas slaptas balsavimas.

Rajono  Savivaldybės taryba, susipažinusi su nepasitikėjimo motyvais, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pareiškimu ir įvertinusi visą medžiagą  dėl nepasitikėjimo rajono Savivaldybės administracijos direktoriumi, dėl kaltinimų nekonkretumo, neapibrėžtumo ir neatitikimo tikrovei, jo nepateikė, todėl slapto balsavimo procedūra negalėjo būti vykdoma. Juk niekur nebuvo nurodyta, kad dėl nepasitikėjimo taryba privalo pasisakyti slaptai. Ji pasisakė atviru balsavimu. Kęstutis nenurodė teisės akto normų, kad toks balsavimas nėra galimas.      

Tačiau Kęstutis Stankevičius „nenori“ suprasti  mūsų atsakymų. „Nesupranta“ jis ir  teisės aktų.

Paaiškiname Kęstučiui ir skaitytojams. Seimas praėjusiųjų metų lapkričio 10 d. dar sykį  sukonkretino rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus interpeliacijos sąlygas.

Dabar pagal Vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnį  minėtu atveju meras  nepasitikėjimo procedūras gali inicijuoti, o gavęs ne mažiau kaip 1/2 visų savivaldybės tarybos narių raštu pateiktus nepasitikėjimo savivaldybės administracijos direktoriumi (direktoriaus pavaduotoju) motyvus ar oficialią informaciją apie savivaldybės administracijos direktoriaus (direktoriaus pavaduotojo) galimą tarnybinį nusižengimą privalo inicijuoti savivaldybės administracijos direktoriaus (direktoriaus pavaduotojo) atleidimo iš pareigų praradus pasitikėjimą procedūrą ar tarnybinio nusižengimo tyrimą. Taigi yra nesolidu Tarybos nariui nežinoti teisės aktų reikalavimų ir dar garsiai demonstruoti tą nežinojimą ir nepagrįstai kaltinti merą ir Tarybos daugumą.

Meras išrinktas tarnauti žmonėms, sąžiningai vykdyti numatytus teisės aktus,  o ne vynioti įvairias opozicijos interesų pynes.  Mes gavome rinkėjų įvertinimą ir atsakomybę dirbti Zarasų krašto labui, jie suteikė mums galimybę tarnauti žmonėms.  Manau, kad Tarybos nario viešai  ir garsiai deklaruojamos nuostatos, negali būti  paremtos  išgalvotais teiginiais ir nepamatuotomis ir  nepagrįstomis ambicijomis. Šie gana plačiai nuskambėję atvejai bei įvykiai verčia susimąstyti: ar iš tiesų tas, kas garsiai šaukia, yra teisus?  Šaukdamas  jis paprasčiausia pateikia netiesą bendruomenei ir kiršina ją.                                                                                           

Dar kartą kviečiu Tarybos narius atsakingai elgtis viešojoje erdvėje. Šiuo sudėtingu laiku kaip niekada žmonėms reikalingas bendras darbas, darna ir supratimas.         

Zarasų kraštui reikia konkrečių sprendimų, gerų  darbų. Reikia  stabilumo, darbų tęstinumo, o ne chaoso. Žmonės laukia proveržio, o vietoj jo sulaukia kaip kurių Tarybos narių režisuojamo politinio spektaklio. Populistiniams politikams dažnai asmeninės ambicijos tampa svarbesnės už rajono žmonių  interesus.                                                                                                          

Smagu, kad Taryboje yra daug sąžiningų, padorių  ir darbščių Tarybos narių. Jie dirba  atvirai, skaidriai, atsakingai, pirmiausia galvoja apie  žmonės ir jų interesus. Nuoširdžiai  dėkoju jiems.

Savivaldybės meras                                                                                                  

Nikolajus Gusevas

zarasai logo


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
-16 # Chokej 2021-01-15 13:02
Padorių, deja, ten labai mažai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # Chokej 2021-01-15 13:06
Kurgi mes kada pasieksime kitų lygį su tokiais merais ir direktoriais, svarbiausia, kad jų pačių atlyginimai jau seniai pasiekę kitų savivaldybių lygį, o darbuotojai gali ir palaukti tokio šviesaus rytojaus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Gyventoja 2021-01-15 14:19
Džiugu, kad politikai aktyviai bendrauja ir pateikia savo nuomones. Mums, zarasiškiams, jos tikrai svarbios. Tik viešumas, bendravimas veda prie gerų sprendimų.

Džiaugiuosi aktyvia savivaldybės veikla. Mero Gusevo ir specialistų dėka Zarasai smarkiai keičiasi ir į gerą pusę. Ne taip greit kaip norisi, p otruputį, bet svarbu į gerą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Keičiasi 2021-01-15 15:18
I kuria gera puse keičiasi be viciero>
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-21 # Tiesa 2021-01-15 15:13
Iš teksto matyti, kad reorganizacija tikrai reikalinga. Po jos gal gi atsiras savivaldybėje žmogus, gebantis oficialiuose pareiškimuose, juolab vadovų, ištaisyti gramatines ir stiliaus klaidas. Gerbkite skaitytojus - jūsų rinkėjus - ir publikuojamus tekstus parenkite bent jau be klaidų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+53 # Taip 1 2021-01-15 15:43
Taip, informacijose apie covid 19 valstybės pavadinimai siaubingi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # to tiesa 2021-01-16 15:27
Aš jau prieš penkerius metus tau siūliau. Parašyk geriau, žmogus galės pasimokyti. Tačiau taip ir nesulaukiau. Mat , manau, tik įtūžio kupinus komentarus sugebi rašyti. Suradau Stankevičiaus tekstą ir dar sykį perskaičiau. Palyginau su Gusevo tekstu. Stankevičiui iki Gusevo net labai toli: kaip iki mėnulio ir atgal. Ir taip daug sykių. Tad rašyk atsakymą ir mokyk Stankevičių. Stebėsiu kaip tau pavyks. Tada abiem pagal sugebėjimus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # to to tiesa 2021-01-16 15:37
Jūs galvojate, kad stankevičius ir jo mokytojai sugeba mokytis, protauti? Nebūkite juokingi! Paskaitykite, ką jis rašo, o taryboje kai pradeda šnekėti dažnai siaubas ima. Labai norėčiau sužinoti kaip jis diplomus gavo. Ką jo bendramoksliai pasakys?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # to tiesa 2021-01-19 18:43
Vėl bukumą rodai. Raštingi lietuviai rašo ne publikuoti, o skelbti, spausdinti, išleisti. Dar sykį mokytoja juodai apsijuokė. Taip nedaug teksto, o klaidos lenda iš komentaro. Dar ir kitus moko. Ir taip kiekvieną sykį. Baisu. Cinizmo viršūnė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Eilinį 2021-01-15 15:31
Eilinį kartą Stankevičius nesąmonių prirašė, pernai irgi sapalionių papilęs buvo. Geriau tylėtų, protingesnis pasirodytų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # bijo 2021-01-16 22:22
Stankevičiaus bijo tai gerai kad bijo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # eilini 2021-01-16 23:22
eilini karta gerai pataike Kestutis užgazavo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Marytė 2021-01-15 15:50
Tokioms rašliavoms daug proto ir nereika...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Direktorius 2021-01-15 15:57
Nebūtų BS direktoriaus pareigose, nebūtų ir tvarkos savivaldybėje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # direktorius 2021-01-15 16:28
misku departmente tvarka padarė ,teisme atsiteise teisus buvo,daro i čia ir priemuokų vertas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Oho 2021-01-15 16:11
Oho kaip protingai ant Kestučio pavarita aukstas ligis. tiles kaip žuvis nutilde ir Aurelija.dar jus kiti issižiosit nenaudeliai ir atsiminkit per teismus nelaimesit.niekas nelaimes niekada ne jusu kisenem .kiti kokie protingi taribos nariai,tai malonu su jais dirbt mandagus ir sukalbami.tokių reikejo tokiu ir reikia.tam ir savovaldibe darnem taikem ramem darbui ir jie givent nori ir dirbt.atsiprasom uz klaidas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Vėl vėl 2021-01-15 16:53
Užpernai, berods, K. Stankevičius apie soc. pašalpas nesąmonių prirašė, šiemet apie interpeliacija. Nemoku nei skaityti, nei aiškinti, nei komentuoti, bet labai meru noriu būti. Juk aiškiai parašyta, kada interpeliacija, o jam aiškink šimtą kartų. Tikiu, kad ir dabar nesupras. Juokingiau nebūna.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Va kaip 2021-01-15 18:23
Yra tokia knyga KVAILIŲ KAIMAS ar buvo,atsiprašau kad viena turėjom razumna ir tas paliko šitą (ne šitą)kaima,(ašarų pakalnę)..kuriame mergos (K.K.)žydinčių linų lauke nutarė pasimaudyt it ežere ,o po to niekaip nesusiskaičiavo- paskendo bent viena ar ne....Įdomi pasaka-istorija,jos pabaiga,bet turiu perspėjimą PASAKŲ NESEKT.Kęstuti,Aurelija rašykit,aiškinkitės viešai....kitaip vis neatlikę pamokų liksit ir liksit toje pačioje klasėje.. Vertos dėmesio Radžvilo mintys...ir stiprybės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Deja 2021-01-15 17:22
Labai gaila mąstančių ir norinčių pokyčių miestui tarybos narių. Jie atsimuša į stagnatorišką miesto valdymą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Pateik 2021-01-15 18:24
Mąstančių tarybos narių sąrašą? Stankevič, Guobienė, Petrėnas, o gal Kelečienė? Labai norėčiau sužinoti. Paskelbkite visą sąrašą. Įdomu kaip jie atsimuša į stagnatorišką miesto valdymą. Rinkėjas Guobienei parašė elektroninį laišką ir negavo atsakymo. Štai kokia pagarba rinkėjui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # Taryba 2021-01-16 22:18
Mąstantys tarybos nariai nereikalingi?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # V.M. 2021-01-16 01:11
Reikia pokyčių.Netruks laikas,bus rinkimai.Kas ką ,o man skauda kelias.Ar Jūs bent įsivaizduojat kad kelio panaikinimas kaimynų Abramavičių naudai vyko man NEŽINANT.Apgalvojus gudraujant,neinventorizavus 2007m ,2011m pamatavus negalimai po bendro naudojimo keliu žemę. Neatsargiai man prasitarė kaimynė kad aš turėsiu mokėt ,ir mano svečiai, ,supratau ,maudynes po užtvanka,kelią Kelias pradėtas siaurint kuolais,perkasinėt,šlagbaumą reikalauta kad nevažinėt vnučiokai-rakint,apaugo medžiais.2014m pasiaškinus supratau kad netenku privažiavimo.Po publikacijos laikrašty,kaimynė Valerija su niekuo nederinus staigiai suraitė servitutą,užregistravo,kurio sąlygų ir šiandien nežinau,o toliau aišku kas vyksta.Ir kas viską reguliuoja.Protu nesuvokiama niekam kas matė.Ir tik TARYBOS DAUGUMOS narių,ir buvusių, šis valdiškas turtas-KELIAS iki šiol NENURAŠYTAS.Verti Pagarbos ir ateity rinkėjų dėmesio.Ateis laikas išvardinsiu juos,atlaikius spaudimą.Ar verta degint namą,kad išsikept kiaušinienės?..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Eilinis skaitytojas 2021-01-16 10:27
Prašau svetainės administratoriaus užblokuoti V.M. Man nusibodo nuolat kartojamos jos V.M. nusibodo. Mūsų šalyje yra institucijos, kurios sprendžia šiuos klausimus ir ji ten savo problemas turi spręsti, o ne čia nuodyti nuotaiką čia žmonėms, kurie nieko dėti. Aš asmeniškai niekuo dėtas dėl to kelio ir man jokio skirtumo nebus kaip bus išspręstas klausimas dėl tokio kelio. Tačiau baikite tokiems žmonėms kurti čia lauką, kur jie spręstų savo asmenines ambicijas. Mes juk nieko nepadarėme dėl to kelio. Vieną kartą perskaitėme ir mums užtenka. Yra teismas, yra kitos šalies institucijos, parašė ir tegul sprendžia. Tokiu nuolatiniu rašinėjimu yra pažeidinėjama ir visuomenės informavimo etika (nuolat vienų ir tų pačių faktų kartojimu). Buvo jau šiais klausimais teismo sprendimai. Teismų praktika šiais klausimais jau yra.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Piktam 2021-01-23 04:31
Veiklos sritis blokuot, tai Užsidėk pagonus eilini.Ui kap tiks.Didele garbė tėvam vaikam ir baime visiem dvaro zuikiam..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-34 # V.M. eiliniam sk. 2021-01-16 11:41
BLOKUOT.Represijos?.. va tik kelios dienos obels viršūnėj,o jau kū-kū -prasidės.Jūs tikrai negudrus-nusibodo?..Neskaitykit,jei Tamstos neliečia.Senasis kelias ,kuriuo galima būt privažiuot-užblokuotas.Naują Valstybinį,bendro naudojimo kelią,tik tarybos narių dėka-nepavyko,nes būtų užblokuotas savanaudiškiem tikslam.Valstybinis turtas-ne ASMENIŠKUMAS ,PONE,aš ne dėl savo kaliošų.Teismai..Žinau,kad neramu,nesimiega.Sąžinė ir GARBĖ toks dalykas-amžina,net kartos atsimins.Mano komentarai,mano nuomonė,kaip ir kitų,tik jų truputį atsargesni.Jų pareiškimai teisingi,bet jie "nusodinami"..negi nutildysit?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Minusiukai 2021-01-18 21:20
Kainuoja minusiukai...nervus,laiką.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # geras 2021-01-18 23:12
Firma dirba o sutartis darbu atlikimui surašyta? darbo inspekcija gali prikibt.VM ir Stankevičius kutena užsisvajojusius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Silva 2021-01-19 14:40
Ar tikrai meras pats rašė šį kreipimąsi į Zarasų raj. gyventojus??? Jei taip, tai Jis ŠAUNUOLIS, nes net LR Prezidentui tekstus, kalbas rašo politinio asmeninio pasitikėjimo patarėjai. O čia meras, po įtempto darbo dienos krūvio, “online” bendravimo steigiant regioninės plėtros tarybą, ar kažką panašaus, visų gerb. p. Nikolajus Gusevas atranda laiko parašyti tokį gražų ir literatūriškai sklandų kreipimąsi. Zarasiečiams labai pasisekė, kad turi tokį šaunų merą. Taip mokant gražiai savarankiškai rašyti, aš mero vietoje būčiau pilietiškai atsakingas ir siekčiau racionaliau naudoti mokesčių mokėtojų lėšas iš biudžeto jas taupant, atsisakydamas dalies asmeninio politinio pasitikėjimo patarėjų. Tokiu gestu ir pavyzdžiu duočiau pradžią stuktūrinėms reformoms savivaldybėje atsisakant politinio nepotizmo dvelksmo ;-) Nes tokios mero kalbos, tekstai, deklaracijos, be veiksmų, mano nuomone niekuo nesiskiria nuo p. K. St., kurį šis mero kreipimasis nori sumenkinti zarasiečių akyse.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # nustebęs 2021-01-19 17:02
Tik aukščiausio lygio ir aukščiausią kompetenciją turintis komentatorius ir valdantis žodį vis pataria merui kaip jis turėtų elgtis be suflerio.Seniai reikėjo struktūrinių reformų,bet patarėjai nepatarė ,kas sau priešas .Nuo.....vaistų nėra,bet kritikos ligi ausų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Pirmyn 2021-01-19 17:49
Šaunuoliai mero Nikolajaus patarėjai. Komentaruose jie aptarinėjami labiausiai. Vadinasi, opozicijai skauda, jai neramu. Kas ir kada aptarinėjo Violetą, Rugilę? Niekas apie jas negirdėjo. Retas jų vardus žinojo. Arvydėlį irgi prisimena tik kaip niekam tikusį, per visas partijas ir ne tik jas praėjusį. Dabar jau kelintą kartą rinkėjų žiauriai įvertintą. Jeigu prisimindavo apie jį tik kaip lovelasinių polinkių turintį žmogutį. Žodžiu, pastipusio šuns niekas nespardo. Dėl tokių net internetas nekaito. Šaunuoliai patarėjai, pirmyn. Jeigu šunys loja, vadinasi einate teisingu keliu. Pirmyn! Mes jumis žavimės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # atgal 2021-01-19 21:41
Piktas kodel toks ,jau ant Arvydelio užšokai pastipssiam šuniui lygini ,niekas jo žiaaauriai nekeikia neben skolingas tau.Visada buvo ir bus prisitaikelių kurie akise tylės , bet kitus kurstis .Nekvailinkit opozicijos,kvailiau straipsnyje 7 k pakartota Kestučio.S. pavardė ,tai kas taškė rašinį merui nepadejo,tik prajuokino ir straipsnis į niekur, niekam.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Ridas 2021-01-19 23:41
Teisingai pasakė komentatorius “Pirmyn" apie buvusius, kad anuomet patarėjai buvo, o ką padarė ir kuo naudingai patarė sunku mūsų dienomis ir įvertinti... O gal net nėra už ką vertinti. Tad šis komentatorius “Pirmyn" apie buvusius prie kavos puodelio galėtų mero ir pasiklausti, kam jam tokie patarėjai tiek laiko anuomet buvo reikalingi, kodėl nedrįso jų keisti anksčiau??? O dabar meras bent šventą vietą prie Ilgio ežero aplanko pavasarį ir foto sesiją lyg ir darbo laike pasidaro... Tik stebuklingai tos dvasingos akimirkos prie vandens šv. Mergelės Marijos skulptūros fone greitai pranyksta, tad net nevisi savivaldybės puslapyje spėja pasidžiaugti stipraus dvasingumo akimirka. Tik ką tai turi bendro su patarimais regioninės plėtros ir investicijų patarimo kompetencijos rėmuose, greičiausiai žino tik šv. Dvasia ir kam tokių patarimų reikia. Zarasiškiai zarasiečiai, ar kada nors išsiugdysite kritinį mąstymą, ar taip ir maitinsitės pigaus populizmo trupiniais?.. :cry: :oops:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # baisu 2021-01-20 09:30
Baisu, kai čia komentarus rašo, kritikuoja ir moko ta, kuri niekaip neįstengė kompetencijos testo išlaikyti. Absurdo viršūnė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Priemoka 2021-01-20 15:20
Siūlau priemoką darbo biržai, ji gal pavalgi savivaldybei. Patarejai liuksas. Galimai visus idarbino šikart,ne s laikus pila kas minute,tai idomu kaip mokės minimalka ar maximalka. Kritika veikia .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # merui 2021-01-20 15:39
gal 5 kartus perskaičiau mero laišką visuomenei ir ne tik aš bet ir laikraščio skaitiytojai nesuprato kam jis reikalingas.Reklamai ar anti?Kęstutis ne 7 k minetas,bet meras rinktas o jis su savo vicepatarėjais kad galvotu ir ne tik kaip išpird.....t neiętikusius ar juos sutramdyt su visa opozicija,bet pateikt mums kas rajone kuriama o ne naikinama o tai laikraščiuose, nuotraukose matoma.Miškai kertami, mokyklos u-daromos, nesusipratimai medįstaigose,nuolat rašo projektais vaikštantys kad jie užleisti,aplin bardakas ,nešvara.Meras nieko apie ateiti ,konkrečius planus nepasiūlė ka statys kurs, o tik plės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # kvailas klausimas 2021-01-20 16:22
Straipsnis buvo reikalingas paaiškinti nesusipratusiam Stankevičiui teisės aktus. Kadangi jis buvo paskelbtas viešai, paaiškinta ir skaitytyojams. Gaila, kad rajone tiek daig debilų, kuriems neaišku ir dar komentaruose rodo savo debiliškumą. Teisingai kažkas rašė: patylėk, razumnesnis pasirodysi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # pateik sarasą 2021-01-20 16:36
Parašyk savo ir kitų debilų sąrašą, kuriems neaišku. Nors pasijuoksiu. Ko pasislėpėtė už anonimo kaukės?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # apakęs 2021-01-20 21:39
Meras rašo,kad tarnauja žmonėm,o iš tiesų ką matom ,tai savo aplinkai ,bendraminčių susitarimams.Girdim,skaitom ,kad yra kitokių merų,kurie ištikus bėdai pirmi ištiesia pagalbos ranką.N.G.meru tapo tik dėka agitatorių,kurie lakstė su lapeliais po kaimus ir šeimas agituodami, o ne užsitarnavęs gerą vardą.Desperatiškais pasisakymais prieš oponentus ir K. Stankevičių , ypač jame, mato
energingą ,sumanų konkurentą,todėl niekina,kvailina neva jis nesuprantąs teisės aktų... Manau,kad po jo nugyvento ir nuvaldyto rajono su savo komanda bus sunku atstatyt savo autoritetą. O kokia neapykanta oponentams garbės nedaro
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Žinai 2021-01-21 10:13
Gusevas greičiau ateis į pagalbą žmogui, negu Stankevičius. Stankevičius greičiau "padės" jums iškirsti miškus ir paliks pakalnes plikas ir kelmuotas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # To Tiesa 2021-01-22 00:13
Taryboj yra patyrusių tai ir Kelečienė ir Zavadskas Guobienė ,jaunimas Trimonytė ,Tatarūnėir Stankevičius ,turintys supratimą versle dar kiti ir jie tikrai visakeriopai geriau tvarkytusi savivaldybėje ir administratoriais nei net nedirbę mokytojai,nu Sakalauskas miško.Tik kartoja kaip užvesti plėtra do plėtra,patys nežino kur plėtotis, ir visi komentatoriai tai pastebi.O giriami tai už kokius darbus ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Savaitės populiariausi

PAREIŠKIMAS
05 Kovas 2021 09:47PAREIŠKIMAS

,,GERIAUSIŲ POLITINIŲ SUSIDOROJIMO PRIEMONIŲ TA [ ... ]

Plačiau
ATLYGINIMŲ ATOTRŪKIS TARP SAVIVALDYBIŲ PASIEKĖ NAU...
05 Kovas 2021 13:09ATLYGINIMŲ ATOTRŪKIS TARP SAVIVALDYBIŲ PASIEKĖ NAUJĄ REKORDĄ

Atlyginimai Lietuvoje toliau kyla sparčiausiai nu [ ... ]

Plačiau
2021-03-03: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE
03 Kovas 2021 12:492021-03-03: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sve [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19?

Naujausi skelbimai

Lietuva - Jonava - Vokietija - Lietuva ! Lietuva - Jonava -
( / Kita)

Lietuva - Jonava - Vokietija - Lietuva ! Lietuva - Jonava -
03-05-2021

Parduodamas pianinas Weinbach
( / Kita)

Parduodamas pianinas Weinbach
03-05-2021

Parduodamas naudotas Iphone 6s 16 GB (Space gray)
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodamas naudotas Iphone 6s 16 GB (Space gray)
03-05-2021

Parduodamas naudotas Iphone 6S 16 GB
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Parduodamas naudotas Iphone 6S 16 GB
03-05-2021

Parduodamas Apple iPhone 8 Silver 64gb
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Parduodamas Apple iPhone 8 Silver 64gb
03-05-2021

Parduodamas biuro stalas
( / Kita)

Parduodamas biuro stalas
03-05-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information