Adomus

PAREIŠKIMAS

Daiva Keleciene FOTO,,GERIAUSIŲ POLITINIŲ SUSIDOROJIMO PRIEMONIŲ TAIKYMAS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE ARBA „TOBULUMO LINK“

Zarasų rajono administracijos direktoriui Benjaminui Sakalauskui ir Zarasų rajono merui Nikolajui Gusevui priimtinos visos priemonės, siekiant politinio dominavimo amžinai...

Vėl merui, direktoriui ir rajono „Savivaldybės tarybos daugumai ...daug dirbant neskaičiuojant darbo valandų ir poilsio dienų“ (citata iš Zarasų rajono savivaldybės administracijos 2020-01-07 oficialios publikacijos), susidorojama su kitaip mąstančių ir opozicijoje dirbančių politikų artimaisiais. Meras negali atleisti rinkimuose į rajono merus išsikėlusiems kandidatams Arvydui ir Kęstučiui, drįsusiems sudaryti konkurenciją. Taip vertinu šiandienos posėdžiui teikiamą Zarasų rajono savivaldybės administracijos reorganizacijos projektą.

Taip šią situaciją vertina ir Zarasų gyventojas, kurio mintis cituosiu skaitydama šį pareiškimą ir informuodama visuomenę apie Zarasų rajono vadovų sprendimus aplinkybių kontekste.  

Šiek tiek faktų ir vertinimų:

Vos prieš dvejus metus, buvo patvirtinta nauja administracijos skyrių struktūra. To paties direktoriaus B.Sakalausko teikimu, rajonui vadovaujant tam pačiam Merui, įsteigtas atskiras  Bendrųjų reikalų skyrius.

Šiam tarybos posėdžiui teikiamas sprendimo projektas naikinti Bendrųjų reikalų skyrių, o Teritorijų planavimo skyrių sujungti su Statybos ir komunalinio ūkio skyriumi. Du skyriai išnyksta iš administracijos struktūros sąrašo, naikinamos abiejų skyrių vedėjų pareigybės. Vedėjams gali būti siūlomos kitos, direktoriaus sprendimu parinktos pareigos. Bet ar jos bus priimtinos aukštos kvalifikacijos specialistams?

„Viską sumąstė, apsvarstė ir pateikė pasiūlymus dėl Zarasų rajono savivaldybės administracijos struktūros tobulinimo direktoriaus įsakymu sudaryta Komisija (šįkart direktorius lieka nuošalyje, nė prie ko, viską ,,tvarko“ specialiai sukurta komisija). Ir štai Komisija, vadovaujama ką tik paskirto (išdirbo 2 savaites) naujojo administracijos direktoriaus pavaduotojo, viską sumąstė, kompetentingai išanalizavo ir pateikė savo siūlymus tarybai dėl struktūros keitimo“

„...kaip rašoma paaiškinamajame rašte – svarstyti galimus struktūrinius pertvarkymus paskatino siekis tobulinti Savivaldybės administracijos darbo organizavimą, užtikrinti nepriekaištingą teisės aktuose numatytų Savivaldybės funkcijų vykdymą ir geriausių viešojo valdymo praktikų taikymą, taip pat efektyviau panaudoti kvalifikuotus darbuotojus. Kyla klausimai: kas dabar būtent šiuose dviejuose skyriuose yra netobula, jei visi likę yra tobuli arba kaip mes įsivaizduojame tobulumą, kai dalis dabartinio Bendrųjų reikalų skyriaus materialinio aprūpinimo bus ,,permesta“ kitam, visai nieko bendro neturinčiam Apskaitos skyriui, kaip su didele savo darbų aprėptimi Teritorijų planavimo ir Statybos ir komunalinio ūkio skyrius – bus vienas...? Ar taip bus užtikrintas nepriekaištingas teisės aktuose numatytų Savivaldybės funkcijų vykdymas? Vargu. Geriausių viešojo valdymo praktikų taikymas – kas tai?, kur tos praktiko?s, kokie realūs, neišgalvoti ir nesumeluoti mažųjų savivaldybių pavyzdžiai? Rašoma, kad svarstant pertvarkymus bei teikiant sprendimo projektą buvo atsižvelgta ir į kitų savivaldybių praktiką, kitų institucijų pavyzdžius – norėtųsi išgirsti konkrečių pavyzdžių, tikslių Savivaldybių pavadinimų, kuriose Apskaitos skyrius tvarko visą buhalteriją, reprezentaciją, mero fondo lėšas, materialinį savivaldybės aprūpinimą, transporto ūkį su vairuotojais, o dar ir valytojų pareigybės čia pat. Pasidomėjau, juk internetas  visagalis - visose panašaus dydžio šalies savivaldybėse yra atskiri skyriai (kaip ir dabar), atsakingi už transportą, ūkį, materialinį aprūpinimą. Kaip jie pavadinti? Įvairiai – Bendrųjų reikalų, Bendrasis, Ūkio, Ūkio ir transporto ir pan. Zarasų planas – Apskaitos ir materialinio aprūpinimo. Viskas gerai? Vyriausiasis buhalteris derina pirkimo paraiškas, leidžia pirkti, skyriaus specialistai atlieka pirkimus ir ,,sutvarko“, ta prasme nurašo nupirktą turtą. Viskas viename skyriuje, gal tai kažkam ir paranku, patogu. Iš tos serijos – kuo mažiau žinai, tuo ramiau gyveni. Viskas vienose rankose. Tikrai tobula.

Ta pati situacija ir kalbant apie Teritorijų planavimo ir Statybos skyrių ,,sąjungą“. Viskas ,,po vienu stogu“ – leidimai, projektai...  „Naujo skyriaus“ darinys  pats inicijuoja, organizuoja savivaldybės nuosavybės teise priskirtų infrastruktūros objektų statybos darbų techninių projektų parengimo paslaugas, kontroliuoja šių paslaugų vykdymą ir pats skyrius tvirtina techninio projekto rezultatus bei išduoda (pats sau) statybą leidžiančius dokumentus.

Pasirodo, kad tie, kurie kažkada buvo sujungę (Utenos rajono savivaldybės atvejis) pamatė, o atitinkamos tarnybos patvirtino, kad tokiame skyriuje esančios sritys yra skirtingos teisiniu reguliavimu ir „Naujasis skyrius“ buvo vėl padalintas į du atskirus skyrius – Teritorijų planavimo skyrių ir Statybos skyrių.

Ir paskutinė graži aiškinamojo rašto formuluotė – efektyviau panaudoti kvalifikuotus darbuotojus. Teritorijų planavimo ir Bendrųjų reikalų skyrių vedėjų pareigybės yra naikinamos... Jauni, išsilavinę, kvalifikuoti darbuotojai – kaip jie bus ,,efektyviai panaudoti“? ,,Geriausiu“ politinio sąmokslo atveju – pažeminant pareigose iki paprastų specialistų ar papildę gretas Užimtumo tarnyboje?“ (Nesutinku, jų tikrai laukia kaimyninės savivaldybės).

Ar vykdoma skyrių ,,pertvarka“ išlaiko lygiateisiškumo principą, pasižymi objektyviu siekiu optimizuoti veiklą, ar struktūriniai pertvarkymai yra realūs, pagrįsti?

Gerbiami tarybos nariai, kokios gi tikrosios priežastys, lėmusios būtinumą tobulinti įstaigos administracijos struktūrą: išlaidų mažinimas, racionalumas, skaidrumas? Peršasi mintis, kad ,,sutvarkius“ du netobulus skyrius, o gal tiksliau – politiškai netobulus ir kažkam nepalankius vedėjus, savivaldybės administracija taps tobula...“

Zarasų rajono savivaldybės tarybos narė                                    

Daiva Kelečienė

Daiva Keleciene FOTO


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
+20 # Asociacijos 2021-03-05 12:32
Kritikuojančių artimieji kentės...Kuo arčiau krachas,. tuo absurdiškesni sprendimai.Trumparegystė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Galia 2021-03-05 12:39
Žiūrėk ir įtikins bet nejaugi tokie patiklūs? Opozicijoj ne prastesni bet jie ne valdžioj
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # geras 2021-03-05 16:57
Sprendimas puikus. Kai kas pastatytas ten, kur seniai turėjo būti. Mokesčiams seniai viešintojo reikia, nes nieko apie jų darbą nežinome. Viešumo nebuvo, gali Daivutė "nuskriaustųjų" pasigailėti. Man regis, kad Daivutė politinių straipsnių parašo daugiau, negu mokesčių klausimais. Ir dar. Kas čia Zarasų politikoje yra, kam tarybos narei tiek šieptis. Man pagal nuotrauką atrodo, kad Daivutė sugrįžo iš kelias dienas ir naktis besitęsiančio pikniko, o ne pasiruošusi rimtam tarybos posėdžiui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # ojoi 2021-03-06 10:13
dbr atpirkimo ožiukas vicemeras ,tai gudru super.Anas buvo gerietis ,o šitas blogietis...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # liūdnas 2021-03-05 17:34
Dabar an Daivos varys mėnesį..gerai,kad taryboj yra tokių tikrai pozityvių ,viešinančių valdžios fokusus. Įdomu kam dabar įkas? Jie mano esant neliečiami.Opozicija ,vienykitės.Gaila kad keistiem sprendimams pritaria ,atrodo, protingi valdantys?Reiškia verta. Valdančiuosius ilgam įsimins rinkėjai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Atlygis 2021-03-05 20:17
Pasitvarkė administratorius, o kas dar liko iš oponuojančių? Savivaldybės pastatas prastoj geozonoj.Ramybės galimai niekam nebus.Laimingas kas išsikomandiravo kad ir laikinai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-48 # Gaila 2021-03-05 20:58
Gaila,kad p.Daiva mere tebuvo 12 ar 14 dienų,tai būtų Zarasus rojumi padariusi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # gailiui 2021-03-06 09:55
Tai buvo nuskausminto konservatoriaus dūris socdemams, (negi nebeskauda,kodėl?)...Žiauriai.Kokie purvini žaidimai tarp,atrodo,išsilavinusių žmonių.Tada politikė buvo per jauna tai suprast,tik ne dabar,kai turi ką pasakyt ir sakys.O kai balsai perkami, ar kas pamirš? Tik ne rinkėjai ,įsitikinta . O kaip jaučiasi patys pirkėjai ir pardavėjai? Vieni kitus labina ir gerina dienas ,o progai pasitaikius. .. Atrodo,kai turi išsilavinimą, kai kokią patirtį, o išmintis ir garbė paskui kaip vėžlys. Keistas laikas -be gailesčio kertami miškai, be sąžinės ir gailesčio žmonių likimai taip pat ,pamiršus bumerango dėsnį. Tik atminties neiškirs.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # chi 2021-03-06 10:09
O konservatorių ,ar po to vėliau socdema į liberalus rinkimuose pirmu,išstūmus ar sutarus ilgametę Staselę.Kaip trejybėje .. tėvas, sūnus ,kol pasidare sventa geroji dvasia savivaldybėje.Vat ir melskitės ,kas sekantis?net pats meras,..susišildė užantyje ir už viską kaltas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # Vilius_s 2021-03-05 23:06
Mūsų meras visų gerb. p. Nikolajus Gusevas, yra puikus admistratorius, vadybininkas, autoritetas tiek vietinės, tiek regioninės, tiek ir respublikinės savivaldos politikos lauke. Tad Jo ir Jo politinio pasitikėjimo komandos priimtų sprendimų vertinti ir eskaluoti nereikėtų. Reikia gerbti juos ir įgyvendinti. Mūsų meras yra labai racionalus, toliaregiškas, pilietiškas politikas ir tikrai nori rajonui kuo geriausio. Neeskaluokime Jo sprendimų, gerbkime Jį, kaip autoritetą, nes Jis mūsų visų sąžinės, doros, sveiko gyvenimo būdo pavyzdys. Tad Jo komandos rekomenduojamus sprendimus reikia nedelsiant priimti ir realizuoti. Ačiū merui ir visai jo komandai. Jūs esate mūsų stiprybės šaltinis, ramstis ir pasitikėjimas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Gabumai 2021-03-06 11:23
2019 m viešų rinkiminių debatų metu kandidatui į merus N.G. buvo užduotas klausimas apie perskaitytas knygas. Atsakymas skambėjo taip: "aš esu perskaitęs knygą". Po pauzės pridėjo:"Žiulis Vernas". O paprašytas pasakyti pavadinimą pasakė ir jį: "1000 mylių po vandeniu". Ką dar pasakyti apie administracinius ir vaidybinius gebėjimus? Pirmą kadenciją buvo vis važiuojama semtis patirties į Baltarusiją. Kurioje srityje Baltarusija šiandien lyderiauja?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Rinkėjas 2021-03-06 13:59
Ko čia stebitės dėl tos Baltarusijos...
Savivaldybės internetiniame puslapyje po info pranešimais apie mero vietines bei tarptautines keliones rašoma, vartojant tokius raktinius žodžius "meras reikalavo, davė nurodymą, reikliai gilinosi į problemą, žadėjo įsigilinti į situaciją, maloniai bendravo su kraštiečiais, įvertino atliktus darbus, pasakojo apie didingą Zarasų praeitį ir t.t., ir panašiai"... Tad nėra čia ko ir stebėtis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # išmok 2021-03-06 19:39
Išmok be stiliaus klaidų rašyti. Gėda skaityti. Kitąsyk parašyk, kiek klasių baigei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Rinkėjas 2021-03-06 20:19
Komentatoriau "išmok", pats greičiausiai esi mokslus tam tikrus apie nuomonės formavimą baigęs, o dėl senatvės, pagal esamą pareigų aprašą tesugebi atidirbti rajono gyventojų labui "VISIŠKĄ NULĮ" iš mokesčių mokėtojų lėšų. Nors dediesi lietuvių k. žinovu, tačiau pats kartais veli klaidą ant klaidos. Gaila, kad pagal pareigybės aprašą rajonui negebi sukurti jokios pridėtinės vertės, be to nei vienos ES kalbos neišlementum net A2 lygiu. O kitus kiekvieną dieną darbe kandžiai tesugebi tik apdergti ir apkalbėti. Gal pareigybės apraše reikėjo įrašyti paskalų nešiotojo kompetencija C2 lygio? Prieš mesdamas akmenį į kitą, visada pasižiūrėk į save... Tik pirst pirst...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # niekis 2021-03-07 07:38
niekio tokio,ne ministerijoj dirbu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # Rinkėjas 2021-03-07 10:13
Dėkoju Tamstele komentatoriau "niekis", kad logiškai atlikote savo gebėjimų savirefleksiją, bent čia pagarba. Bet gaila, kad turėdamas "nulinius" gebėjimus esamoje pareigybėje negebate dėl intelektinės galių stokos padėti Zarasų kraštui. Kritikuoti visur pirmas, bet padaryti rimtą, reikšmingą darbą, gaila kad ne Tamstelės jėgoms. Tad gerbiamasis, mažiau teisk kitus pagal išvaizdą, protą, šeimos situaciją ar pomėgius, o pirmiausiai žiūrėdamas į veidrodį labai gerai pasižiūrėk į save, išvaizdą, intelektą, apsiskaitymą, minčių raišką ar šeimą. Nes tokia Tamstelės komentarų minčių desperacija, kaip bebūtų gaila, pramuša laikmečio marazmėlis. Tad baik ant kiekvieno kampo mus čia visus gąsdinti, niekas Tavęs nebijo, nes savo darbo vieta mokesčių mokėtojams tiesiog ir toliau liksi "nulis". O gal turėsi Tamstele nors kruopelyte pasigirti savo nuveiktais darbais pagal pareigybės aprašą? Nes iki šiol buvai tik etatinis gandonešis ir niekuo daugiau už mokesčių mokėtojų pinigus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # gali 2021-03-09 12:00
Cituoja niekis:
niekio tokio,ne ministerijoj dirbu

o ten kokio lygio? sam gram sam tancuju ir basta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Ritma 2021-03-06 09:09
Gerb. Daiva, laikykitės, esate tikrai viena drąsiausių raj. tarybos narių, tad nuoširdus Jums ačiū, jog atrandate laiko, mums kaip rinkėjams padėti politiškai susiorientuoti atskiriant grūdus nuo pelų. Jums linkiu didžiausios sėkmės. Jūsų rinkėjų gretos tik auks. Mes su Jumis!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # Vilius_s 2021-03-06 11:13
Mūsų meras rinktas žmonių, tik juo vienu ir jo komanda reikia tikėti. Gerbiu p. Daivą, bet meras su savo patikėtiniais greičiausiai žino geriau ką daro, ir kaip politiškai susitvarkyti, taip kaip jiems reikia. Jie profesionalai, tad abejoti nereikėtų. Man ir mano aplinkoje mero asmenybė labai gerbiama, tikiuosi, kad ir kitoje kadancijoje rinkėjai patikės esamam merui valdžią, o tada Zarasų kraštas suklestės. Tikėkime visi iki vieno mūsų meru, neleiskime pilkomis mintims nupiešti jo autoriteto šviesos. Tik per tikėjimą Jo darbai pasieks mūsų širdis, kurioms COVID-19 fone mero asmenybė yra mūsų viltis išeiti iš esamos situacijos. Mažinant esamus etatus savivaldoje, greičiausiai mero komanda taupys ir ilgai nepaskirs ne tik Zarasų m., bet ir Dusetų m. seniūno.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Mero ataskaita 2021-03-06 11:41
Ar bus sudaryta galimybė susipažinti su mero ataskaita? Gal bus galima užduoti klausimus ir gauti atsakymus?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # hm 2021-03-06 13:24
Kokias zada knygas perskaityti,juk reiks atsakyt i klausimus?Reikejo visu meru ir vicemeru paklaust.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # kad 2021-03-06 16:28
kiti kandidatai tam susitikime sakė, tik kamasutrą skaitė . Dėl to apsijuokė i nebuvo išrinkti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Ne tik 2021-03-06 19:05
Skaitė, bet ir savo institucijose praktinius užsiėmimus atlikinėjo. Tėvai net ateidavo į darbą ir prašydavo sudrausti subrendusius žmones. Prašė sumažinti tą "skaitymą", čia kalbėjo apie garbę,
sąžinę , padorumą. Manau, daugeliui iš komentatorių apie padorumą kalbėti visai netinka. Čia tas pats kaip pasakoti Daktarui per gatvę pervestą močiutę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+60 # Aš laukiu 2021-03-10 22:12
Aš laukiu savivaldybės administracijos ataskaitos. Ji paprastai būna platesnė, paliestos visos savivaldos sritys. Norėčiau direktoriui pateikti daug klausimų,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # lauk 2021-03-13 21:56
Neatsakys....nežino ką pasakyti ,o kas tu toks,kad atsakinetu,ne tu priedą paskyrei
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # sIAUBAS 2021-03-06 20:58
liko penkti ar ten šešti į merus per tą kamSUTRĄ
Negi kas patikętį,ką rašai. Pasakyk,kas labiausiai nemėsta mero? Ar visi giria?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Galvok 2021-03-07 11:27
Skyrių naikinimo komisijos pirm ko did klaida buvo imtis tokio"darbo".Tam juk administracija. Sužaidė puikiai ir savi ir ne savi.Rinkėjai nepamirš,o dirigentas nematomas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Krachas 2021-03-07 12:04
Paskaitau komentatorių mintis ir peršasi išvada, kad čia daugelio minčių reiškėjams reikalinga ne merų ir kitos pareigybės, o skubi psichiatrinė pagalba. Genetikos pakeisti neįmanoma! Kažkada apie juos geriau galvojau!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Holistas 2021-03-07 12:46
Teisingai "Krachas" apie save sako, kad Jis nekaltas, kad dėl savo genų prastumo Jis visą gyvenimą, kaip pasiekimą tesugebėjo išsiugdyti naftalininį oportunistinį geną. Nes menkas apsiskaitymas, neišmanėliška demagogija, primityvus minčių reiškimas žodžiu ir raštu, sau naudingų neišmanėlių "aklas" gynimas, parodo Jo dvasios, proto ir higienos menkystę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # danielius@gmail.com 2021-03-07 13:02
O sau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Galite 2021-03-07 16:36
Galite plėšytis čia kiek norite, bet buvusių muitininkų (kai kas sakė, kad buvusių nebūna), o taip pat prichvatizatorių išperų ir neaiškių projektų autorių Zarasai tikrai nerinks. Jau daug rinkimų buvo. Tai aksioma. Analizuokite, jeigu turite galvą. Prasidėjo rinkimai! Nejuokinkite Zarasų!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # Marazmas 2021-03-08 00:53
Tamstele tik pats čia ir plėšaisi. Gal galėtum ką nors rimčiau parašyti? Ar tik, kaip visada, tik apgailėtinom klišėm... Tamstele, matosi, kad silpnaprotystė byra per kraštus, kad rašai apie "kama" ir apie "sutra". Tik bailys marazmatinio sindromo gali tokias nesąmones rašinėti. Rinks ne rinks, bet kaip per galvą nesiverstum greičiausiai saviškio savo desperacijom nepridengsi. Pats matai, "kad ir kiek lopysi propagandos siūlais maišą, nesulopysi, nes maišas nuo visiško neveiklumo braška per visas siūles". Tad jei ir toliau tik gandonešiu, o ne kūrėju būsi, tuomet patronui nebepadėsi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # gali 2021-03-09 11:56
prichvatizatoriai ir jų išperos...dar bandys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Red terror 2021-03-07 18:31
Stiprus vadovas renkasi profesionalus, silpnas vadovas renkasi lojaliuosius. Stiprų vadovą giria darbai, silpną išsijuosę liaupsina pateptieji.
Šiandien administracijoje vykstantys procesai yra ne kas kita, kaip genocidas. Valomi tie, kas drįsta turėti nuomonę.
Valymas vyksta lojaliųjų rankomis. Iš žodžio neturinčių lojaliųjų suburiama lojali komisija. Komisija svarsto, nutaria, o komisijos pirmininkas padeda parašą. Administracijos vadovai stovi nuošalyje, jie tame nedalyvauja. Čia viską atliko komisija. Nuosprendis priimtas, pasmerktuosius galima sušaudyti.
Mes puikiai matome kaip traukiasi Zarasai, kaip mažėja gyventojų, mažėja gimstamumas, mažėja mokyklų, į Zarasus nežiūri verslo įmonės, Zarasuose mažiausias darbo užmokestis, Zarasus palieka jaunimas... Bet ar tai ne nuolatos vykstančio genocido ir valymo pasekmė? Jeigu iš krašto vejami galintys ir gebantys dirbti, o skatinami tik pataikūnai, kokia ateitis laukia Zarasų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # kalba su ateiviais 2021-03-08 06:58
"galintys ir gebantys dirbti" - jūs čia gal apie tą darbštuolę" kalbate, apie jos gebėjimus daug tarybos posėdyje buvo pasakyta. Jūs gal kurti buvote? Ar durniais laikote rajono gyventojus, kalbėdami čia su „ateiviais“? Nepergyvenkite, jos tikrai kita savivaldybė nelaukia. Garantuoju.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ateiviui 2021-03-08 07:56
Procesas paleistas 2018 su generolo atėjimu. Metymas žmonių vyksta jau ketvirti metai. Penktadienio reformą tik vienas iš epizodų. Pabandyk ateivi suskaičiuoti nukirstas galvas. Čia dar ne pabaiga. Iki 2024 galima spėti visą savivaldybe raudonai perdažyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Standartai 2021-03-08 08:25
Per posėdį direktorius atsakinėdamas į klausimus paminėjo V.S. išsilavinimą. Anot pono B.S. architektūros skyriui privalo vadovauti architektas. Vadovaujantis ta pačia logika kyla klausimas kas turi vadovauti statybos skyriui? Nuo kada J.Z. yra statybininkas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Inga. 2021-03-08 19:15
Elektrikas statybai vadovauja - tiksliau radio. Statybos skyriui nėra nei vieno statybos inžinieriaus, specialisto. Nuo vadovų bėga arba tarnauja valdžiai, bet ne valstybei! Kaip tam multike, nuo mergaitės nešvarios,visos suknios išbėgios...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # doloresas 2021-03-09 00:36
ko nori kai sportosmen rajono reikalams,mokytojai škafams o krumu genetojai nusimanytu apie viešą informavimą ....aišku kad karvės varške melšis......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Alioša 2021-03-10 22:11
Cituoja Standartai:
Per posėdį direktorius atsakinėdamas į klausimus paminėjo V.S. išsilavinimą. Anot pono B.S. architektūros skyriui privalo vadovauti architektas. Vadovaujantis ta pačia logika kyla klausimas kas turi vadovauti statybos skyriui? Nuo kada J.Z. yra statybininkas?

Nuo niekada....juokdariai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Patirtis 2021-03-08 09:19
Iš pareigų pasitraukiantis generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas prieš jį pradėtą puolimą lygina su egzekucijomis Šiaurės Korėjoje. (https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2014/08/01/news/generalinis-misku-uredas-neatlaike-baisiu-ataku-4605928/)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Patirtis 2 2021-03-08 09:48
...generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas, nesuprantantis, kodėl šiandien ilgametis darbas vienoje darbovietėje pradėtas laikyti ne pranašumu, o yda... (http://www.veidas.lt/ar-ilgamete-patirtis-siandien-tapo-yda)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # V. 2021-03-08 10:08
Moterys, mūsų Diena Kovo 8. Būkim stiprios, gražios ir sveikos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # Bet. 2021-03-09 12:03
vyrai linki kitaip,kerta kaip krūmus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Ką čia įrodinėjate 2021-03-09 20:14
Čia visų ginama viešintoja gal nežino, kad gyvenime jokios rimtos publikacijos nei rajono, nei Lietuvos spaudoje neparašė, apie verktiną savivaldybės veiklos viešinimo būklę prieš keletą metų rašė net Zarasų kraštas, tada tarybos nariai net nesureagavo ir jokių išvadų nedarė. Gal rinkimai buvo toli ir politinių dividendų negalėjai uždirbti ? O DABAR čia plėšosi. Jokio padorumo ir sąžiningumo nei pareiškimo autorė, nei komentatoriai neparodė, o taip pat pagarbos ir pasitikėjimo nenusipelnė. Kalbėkite faktais, o ne svaičiojimais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # V. 2021-03-10 10:40
Paviešintas faktas.Į tai turėtų būti argumentuotai atsakyta gerai tai ,ar nevertėjo daryt tokį sprendimą. Atvirai paminėtos pavardės. Kas čia plėšosi?Kas šiuo atveju nepadorus ,nasąžiningas?Komentatoriai ką mano tą parašė.Žinoma, valdžios vyrai labai norėtų,kad jų sprendimai būtų įslaptinti, "motyvuoti"...juk ir kelias ,vienintelis įvažiavimas į sodybą ,buvo naikinamas man nežinant,slaptais ,mikliais sprendimais...,net neperspėjant .Kaip žema, iniciatoriams juoda dėmė visam gyvenimui. Šita savivaldybės valdininkų "operacija"(yra visi dokumentai), įtraukiant net tarybos narius,pažeidus teisės aktus,pripažinta prokuratūros,Seimo kontrolieriaus. Įrašyta negarbingu pavyzdžiu ir ateičiai. Tai ne kaimyno obuolių prisivogt,pijokėlį už pakarpos iš savivaldybės išspirt, ar girtam prie vairo..Tokiais sprendimais, vadovaujantis kerštu ar neapykanta ,naudos siekimu ,prarandama ne tik savo asmens, šeimos GARBĖ,bet ir institucijos, kuriai atstovaujama.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # ? 2021-03-10 15:40
Nuo kada įsteigtas skyrius ar etatas budinčiam minusuoti kritikuojančius valdininkus komentarus arba pliusinti anonimų atsikalbinėjimus? Gal pasidomėt atlyginimu ir darbo laiką.Jei "po darbo" tai gal kokių 30-40 proc priedas už naudingą paslaugą....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Vilius_s 2021-03-10 19:19
Nežinau, kaip Jums, piktieji komentatoriai, bet man meras ir Jo komanda tinka ir patinka. Jų sprendimai apskritai kalbant yra labai savalaikiai ir inovatyvūs.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Povilas_s 2021-03-11 14:56
Aš irgi pritariu Viliui, nes taip gerai ir saugiai gyventi galime tik todėl, kad Zarasų kraštą išmintinga galva ir sportiška ranka prižiūri mūsų gerbiamas MERAS. Ačiū, kad Jūs toks geras mūsų krašto žmonėms.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # k k 2021-03-14 17:31
Ką jūs čia aiškinat. Ji tiek magistrų yra baigusi. Vargu, ar pati žino, o apie kitus nėra ką ir sakyti. Visus testus be problemų įveikdavo. Visi tik stebėjosi. O viešinimas toks puikus. Visos savivaldybės stebėjosi. Mero , jo pavaduotojo, administracijos autoritetą taip pakėlė, kad visi tik pavydi mūsų rajono vadovams. Girdėjau, ieško kandidato V. Kudirkos premijai gauti. Geresnės publicistės jūs nesutiksite. Reikia teisybę kalbėti. Būkite padorūs.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # k k 2021-03-14 17:33
[quote name="Ką čia įrodinėjate"]Čia visų ginama viešintoja gal nežino, kad gyvenime jokios rimtos publikacijos nei rajono, nei Lietuvos spaudoje neparašė, apie verktiną savivaldybės veiklos viešinimo būklę prieš keletą metų rašė net Zarasų kraštas, tada tarybos nariai net nesureagavo ir jokių išvadų nedarė. Gal rinkimai buvo toli ir politinių dividendų negalėjai uždirbti ? O DABAR čia plėšosi. Jokio padorumo ir sąžiningumo nei pareiškimo autorė, nei komentatoriai neparodė, o taip pat pagarbos ir pasitikėjimo nenusipelnė. Kalbėkite faktais.

Ką jūs čia aiškinat. Ji tiek magistrų yra baigusi. Vargu, ar pati žino, o apie kitus nėra ką ir sakyti. Visus testus be problemų įveikdavo. Visi tik stebėjosi. O viešinimas toks puikus. Visos savivaldybės stebėjosi. Mero , jo pavaduotojo, administracijos autoritetą taip pakėlė, kad visi tik pavydi mūsų rajono vadovams. Girdėjau, ieško kandidato V. Kudirkos premijai gauti. Geresnės publicistės jūs nesutiksite. Reikia teisybę kalbėti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Išvada 2021-03-15 17:12
Baisu kai šiltam užanty gyvatynas,tik sujudink,net perėtojui caput ..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Naujausi skelbimai

Kabliai
( / Kita)

Kabliai
04-18-2021

Zoliapjove
( / Kita)

Zoliapjove
04-18-2021

Plūgas,vagotuvai ir kt.
( / Kita)

Plūgas,vagotuvai ir kt.
04-18-2021

Ekskavatoriaus
( / Kita)

Ekskavatoriaus
04-18-2021

Diskai
( / Kita)

Diskai
04-18-2021

Spaustuvas
( / Kita)

Spaustuvas
04-18-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information