Adomus

PAREIŠKIMAS

Daiva Keleciene FOTODAIVA KELEČIENĖ

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARĖ

Zarasų rajono savivaldybės tarybai, Merui

PAREIŠKIMAS

MERAS NIKOLAJUS GUSEVAS KLASTOJA BALSAVIMŲ REZULTATUS

2021-06-04

Zarasai

Pastaruoju metu, kai Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžiai vyksta nuotoliniu būdu, Zarasų rajono mero Nikolajaus Gusevo pirmininkavimas posėdžiams nuolat kelia abejonių. Balsavimo rezultatų interpretavimas pagal savo supratimą, melagingos informacijos teikimas tarybos nariams, mikrofonų išjungimas ir  nenoras girdėti kitos nuomonės, privedė prie to, kad Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimai neatitinka balsavimo rezultatų, o ypač tie, kuriuose turi interesą valdančiųjų dauguma.

Kreipiausi į Vyriausybės atstovą Panevėžio ir Utenos apskrityse, prašydama patikrinti ar 2021 m. balandžio mėn. posėdyje priimant sprendimą Dėl Zarasų rajono savivaldybės kelių (gatvių) ar takų statybos, rekonstrukcijos ar remonto 2020–2023 metų prioritetinio kelių ir gatvių sąrašo patvirtinimo, posėdyje dalyvavo mero paskelbtas 21 Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys.

Primenu, kad tarpiniame balsavime buvo svarstomas siūlymas išbraukti iš 2021 m. asfaltavimo darbų sąrašo Pušyno g. asfaltavimo darbus, nes dalis gyventojų prašė pirmiausia įvesti vandenį ir prijungti nuotekų sistemas. Meras šį pasiūlymą pateikė balsavimui. 10 balsavo „už“, 7 „prieš“ ir 1 „susilaikė“. Pušyno gatvė turėjo būti išbraukta iš 2021 m. asfaltuojamų kelių sąrašo.

Lemiamą reikšmę balsuojant turėjo posėdyje dalyvavusių tarybos narių skaičius. Meras nurodė, kad posėdyje dalyvauja 21 narys, nors suskaičiavus ekrane per kelis puslapius dalyvaujančius tarybos narius, prisijungusių tarybos narių buvo mažiau.

Zarasų  Vyriausybės atstovas Panevėžio ir Utenos apskrityse Egidijus Lapinskas, ištyrė ir nustatė, kad Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstant klausimą dėl Pušyno gatvės išbraukimo iš 2021 m. asfaltuojamų kelių sąrašo, posėdyje dalyvavo 18 tarybos narių.

Merui paskelbiant melagingą informaciją, įsigaliojo neteisėtas  sprendimas.

Kviečiu kartu ieškoti sprendimų, kad galėtume apriboti nesąžiningo o gal tik nuolat klystančio  Zarasų mero Nikolajaus Gusevo veiksmus.

Zarasų rajono savivaldybės tarybos narė                                              

Daiva Kelečienė

Daiva Keleciene FOTO


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
+11 # Sąžinguolė? 2021-06-04 10:45
Man koktu, kai Kelečienė advokatauja Pušyno gatvei. Gal tarybos narė susipažintų kaip šios gatvės dauguma įsigijo čia sklypus. Labai įdomi dovanos zarasiškiams gražiame gamtos kampelyje. Gal po tokio pasidomėjimo tarybos narė kreipsis į STT. Tačiau garsiai šaukiančios tarybos narės principingumu aš labai abejoju, o atvirai visai netikiu. Įsitikinę, kad jokiu žygių ji nedarys. Čia ir išgaruos iliuzijos apie „švarią“ savivaldą ir jos deputatę. Sąžinguolė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # greitoji 2021-06-08 18:38
Kam taip koktu skubiai tazika atvežtume...Kelečienė atviru tekstu pateikė smerktiną aukšto rajono pareigūno gėdingą nesąžiningumo faktą.Komentatoriau parašykit kame D.K.neprincipingumas ir pasirašykit savo vardą ir pavardę.Būtų įtikinama ir garbinga,jei žinote, jog D.K. skyrė ar dalino sklypus ir kam Pušyno g-je.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Pastebėjimas 2021-06-04 17:37
Ar kartais ten ne E. Stanys gyvena? Jeigu taip - tai viskas aišku ir be komentarų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # vatep 2021-06-07 11:00
Stanys Stanys gyvena ten :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jonikas 2021-06-08 16:55
Įmanitumet užčiauptumet bet nebepavyks. Viena nesažininguollė neatsvers susigiedojusios apsitepusių chebros.Šakės ponai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19?

Savaitės populiariausi

MERUI NIKOLAJUI GUSEVUI ASOCIACIJOS „NEMUNAS“ APDO...
18 Birž. 2021 11:15

Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „N [ ... ]

Plačiau
JONINĖS. MISTERIJA „UGNINIS PAPARČIO ŽIEDAS“...
18 Birž. 2021 09:54

Birželio 23 d. Zaraso ežero saloje 20.00 Vainik [ ... ]

Plačiau
UŽSIDEGĖ Į MEDĮ ATSITRENKĘS AUTOMOBILIS
16 Birž. 2021 05:59UŽSIDEGĖ Į MEDĮ ATSITRENKĘS AUTOMOBILIS

2021-06-16,  05.31 val. Bendrajame pagalbos c [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Opel Zafira
( / Transporto priemonės)

Opel Zafira
06-21-2021

Siūlomas darbas - pamatų pirčiai įrengimas
( / Darbo skelbimai)

noimage
06-21-2021

Surenkamo gelžbetonio konstrukcijų montuotojai
( / Darbo skelbimai)

Surenkamo gelžbetonio konstrukcijų montuotojai
06-21-2021

Parduodama pusė namo Vilniaus g., Zarasuose
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodama pusė namo Vilniaus g., Zarasuose
06-21-2021

Parduodama sodyba Zarasų r., Maironių k.
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodama sodyba Zarasų r., Maironių k.
06-21-2021

Parduodamas namas Vilniaus g., Dusetose
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodamas namas Vilniaus g., Dusetose
06-21-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information