ŠTANGOS SPAUDIMO GULINT VARŽYBOS SPORTO KLUBO „MARSAS” 27 GIMTADIENIO PROGAI PAMINĖTI

0
40

Balandžio 13 dieną sporto klube vyko štangos spaudimo gulint varžybos sporto klubo „Marsas” 27 gimtadienio progai paminėti. Visi norintieji išbandyti savo jėgas dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus ir svorio kategorijas. Džiaugiamės dalyvių gausa ir dalinamės rezultatais:

Moksleivių ir studentų grupė:

– 2008 m. gim. amžiaus grupėje trečiąją vietą užėmė Martynas Kručas, antrąją vietą užėmė Maksim Zuikovskij, pirmąją vietą iškovojo Edvinas Mackevičius.

2007 m. gim. amžiaus grupėje trečiąją vietą užėmė Reigardas Mikulauskas, antrąją vietą užėmė Ignas Sipavičius, pirmąją vietą iškovojo Darek Bačul.

– 2006 m. gim. amžiaus grupėje trečiąją vietą užėmė Ugnius Juškėnas, antrąją vietą užėmė Paulius Virganavičius, pirmąją vietą iškovojo Normantas Velička.

– 2005 – 2003 m. gim. Amžiaus grupėje trečiąją vietą užėmė Ignas Aleksandravičius, antrąją vietą užėmė Rapolas Černiauskas, pirmąją vietą iškovojo Arminas Burokas.

Suaugusiųjų grupė:

– Sportininkų iki 90 kg. svorio grupėje trečiąją vietą užėmė Renaldas Bieliauskas, antrąją vietą užėmė Kęstutis Beniauskas, pirmąją vietą iškovojo Marijonas Mackonis.

– Sportininkų virš 90 kg. svorio grupėje trečiąją vietą užėmė Mantas Senkevičius, antrąją vietą užėmė Rimvydas Deveikis, pirmąją vietą iškovojo Evaldas Černiauskas.

Moterų grupėje trečiąją vietą užėmė Gabrielė Peledaitė, antrąją vietą užėmė Erika Jusiūtė, pirmąją vietą iškovojo Gerda Pakenienė.

Smagu, kad šį kartą turėjome svečią Evaldą Černiauską, kuris sportinėmis aukštumomis garsėja ne tik Lietuvoje bet ir už jos ribų. Todėl ir mūsų varžybose jam lygiu nebuvo. Evaldas buvo apdovanotas specialiu sporto klubo „Marsas” įsteigtu prizu.

Absoliučiu nugalėtoju moksleivių ir studentų grupėje tapo mūsų klubo sportininkas Arminas Burokas. Suaugusiųjų grupėje absoliučiu nugalėtoju tapo Rimvydas Deveikis.

Dėkojame sporto klubo bendruomenės nariams Rapolui Černiauskui, Renaldui Bieliauskui, Matui Čiegiui, Dovydui Pauriui, Ignui Aleksandravičiui, Arminui Burokui už pagalbą organizuojant ir vykdant varžybas.

Visi dalyviai buvo apdovanoti sporto klubo „Marsas” įsteigtais prizais, kurie buvo įsigyti iš mus palaikančių žmonių, kurie skiria 1,2 % nuo gyventojų pajamų mokesčio.

Šiais metais Jūs taip pat, galite paremti sporto klubą „Marsas” 1,2 % nuo gyventojų pajamų mokesčio taip skatinant Zarasų bendruomenę aktyviai sportuoti.

Mūsų rekvizitai: Zarasų sporto klubas „Marsas”

Kodas: 187896289

Adresas: K.Būgos g. 30.

Dėkojame už Jūsų gerumą. Dalinamės akimirkomis iš vykusių varžybų.