min news zrs 775 min news zrs 845 infoVadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. spalio 29 d. įsakymu Nr. I(6.6 E)-517 ,,Dėl Zarasų miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo ir planavimo tikslų‘‘ ir  2018 m. lapkričio 6 d. įsakymu Nr. I(6.6 E)-528 ,,Dėl Zarasų miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo planavimo darbų programos patvirtinimo‘‘ patvirtinta planavimo darbų programa parengtas Zarasų miesto teritorijos bendrojo plano koregavimas.

svarbi informacijaPasibaigus paraiškų, pateiktų „NVO ir religinių bendruomenių dalinis finansavimas iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų“ vertinimui ir vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020m. rugpjūčio 4 d. įsakymu Nr. I(6.6 E)-475, informuojame apie skirtas lėšas nevyriausybinėms organizacijoms ir religinėms bendruomenėms vykdyti projektus pagal Verslo ir investicijų programos priemonę „NVO ir religinių bendruomenių dalinis finansavimas“. Šiuo metu atsakingi darbuotojai rengia biudžeto lėšų naudojimo sutartis. Kai jos bus parengtos, darbuotojai susisieks su NVO/religinės bendruomenės atstovu. Šiemet šiai priemonei buvo gauta 50 paraiškų, iš jų 39 skiriamas finansavimas.

Ežerų žemė parodos skelbimasZarasų krašto fotografai, šiemet susibūrę į klubą „Ežerų žemė“, šią parodą pavadino „O jei šiandien esi tau skirtuos Zarasuos”. Tai Zarasų literatės Onos Kačkienės eilėraščio eilutė, įprasminanti parodos idėją, besisiejanti su paties klubo pavadinimu. Paroda atskleidžia, kaip jos autoriai regi, jaučia šį kraštą, taip pat skatina kiekvieną paklausti savęs: „O kas man yra Zarasai? Kaip juos matau, ką čia išgyvenu?”

krosnelėŠiais laikais, norint šildyti vienas ar kitas patalpas, alternatyvių būdų tai padaryti yra visa galybė – jei nesate apriboti centrinės sistemos, galite rinktis iš skirtingų prietaisų. Itin daug dėmesio susilaukia šildymo krosnelės, tačiau savo populiarumo taip pat nepraranda ir židiniai, todėl neretai kyla klausimų, kuris variantas būtų tinkamesnis. Kaip ir bet kurie kiti, taip ir šie šildymo įrenginiai turi tiek trūkumų, tiek ir privalumų – labiau paanalizavę juos, sprendimą galėsite priimti ir patys. Išskyrėme pagrindinius aspektus, kuriais skiriasi abu šie įrenginiai.

baldaiBaldų ir įrenginių funkcionalumas visuomet yra vertinamas itin palankiai – tokie sprendimai, priklausomai nuo konkretaus atvejo, leidžia sutaupyti mums laiko ir pinigų, o dažnu atveju džiaugiamės sumažinę abu šiuos resursus. Į funkcionalius daiktus verta atsižvelgti ir tuomet, kai įrenginėjama ar atnaujinama svetainė: šios patalpos formavimui visuomet skiriame ypatingai daug dėmesio, o šie sprendimai gerokai palengvins visą procesą. Kurių svetainės baldų kandidatūrą reikėtų apsvarstyti pirmiausiai?

1Savaitgalį atokiame Šilininkų miške, Slavikų seniūnijoje (Kidulių girininkija, Šakių miškų urėdija), vyko ąžuolyno, pasodinto 600-ųjų Žalgirio mūšio metinių proga, dešimtmečio minėjimas, kuriame dalyvavo J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus, Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, Kauno ir Šakių r. savivaldybių atstovai.

Interlux vaiku tuberkulioze fb post 1080x1080Vasara – bene geriausias metas profilaktiškai patikrinti vaiko sveikatą. Aišku, dėl COVID-19 įvestų priemonių gali būti sudėtingiau patekti pas gydytoją, tačiau tegalime spėlioti, kas vyks rudenį. Šiuo metu geriau paskubėti atlikti ir išsamesnį vaiko ištyrimą už žymiai mažesnę kainą „Medicina practica“ laboratorijoje.

nedarbo dienaVyriausybės posėdyje pritarta, kad Laisvės gynėjų diena, Sausio 13-oji, galėtų tapti švenčių diena, o tai reiškia, kad per ją nereikėtų dirbti. Tiesa, kadangi Lietuva ir taip turi itin daug tokių švenčių dienų, o ekonomikai ir biudžeto surinkimui kiekviena jų atsiliepia neigiamai, rekomenduojama naują laisvą dieną skelbti vietoje jau esamos, dėl kurios sutaria socialiniai partneriai.

aukcionasZarasų rajono savivaldybės administracija elektroninio aukciono būdu, kurio vykdymo laikas: 2020 08 14 9.00 val. – 2020 08 17 13.59 val. (dalyvių elektroniniame aukcione registracijos pradžia 2020 08 11 00.00 val. pabaiga 2020 08 12 23.59 val.), parduoda:

Savaitės populiariausi

PAGAUTAS NEBLAIVUS TOYOTA LAND CRUISER VAIRUOTOJAS
30 Lie 2020 08:25PAGAUTAS NEBLAIVUS TOYOTA LAND CRUISER VAIRUOTOJAS

2020-07-29 apie 19.45 val., Zarasų r. Turmanto se [ ... ]

Plačiau
VAIKO SVEIKATOS PATIKRA – SVARBIAU UŽ KORONAVIRUSO...
30 Lie 2020 08:22VAIKO SVEIKATOS PATIKRA – SVARBIAU UŽ KORONAVIRUSO BAIMĘ!

Vasara – bene geriausias metas profilaktiškai p [ ... ]

Plačiau
KVIEČIAME Į ARVYDO KAŽDAILIO PARODOS ATIDARYMĄ
30 Lie 2020 07:05KVIEČIAME Į ARVYDO KAŽDAILIO PARODOS ATIDARYMĄ

Kviečiame Antalieptės bibliotekoje rugpjūčio 1 [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Šią vasarą atostogausiu:

Naujausi skelbimai

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbo skelbimai)

noimage
08-05-2020

Nepriklausomo eksperto paslaugos, automobilių vertės nustaty
( / Darbo skelbimai)

Nepriklausomo eksperto paslaugos, automobilių vertės nustaty
08-05-2020

zeimeris
( / Kita)

noimage
08-05-2020

Modernios virtuvės reikmenys ir dovanų idėjos
( / Kita)

Modernios virtuvės reikmenys ir dovanų idėjos
08-05-2020

Parduodu radiatorius
( / Kita)

Parduodu radiatorius
08-04-2020

Parduodu VW Passat
( / Transporto priemonės)

noimage
08-04-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information