kysininkavimasPanevėžio apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo buvusios Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Zarasų skyriaus vyresniosios specialistės G. P. ir Zarasų rajono ūkininko P. M. skundus dėl šių metų gegužės 9 d. paskelbto Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmų nuosprendžio ir skundus atmetė.

DSC00757 1024x768Tęsiasi Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Knygos šventė (literatūriniai tiltai Utenos regione”) renginiai. Ką ir sakyti – pirmieji du netradicinėse erdvėse buvo įspūdingi: ant savos Zarasų bibliotekos priestato stogo šiltą rugpjūčio dieną žvilgčiodami į Zarasaičio ežero mėlį mes, zarasiškiai literatai, skaitėme savos kūrybos posmus, su ignaliniečiais ir anykštėnais literatais bei gausiai susirinkusiais zarasiškiais ir miesto svečiais klausėmės profesionalaus poeto Vytauto Rudžiansko poezijos bei įstabios Vilhelmo ir Viktorijos Čepinskių smuiko muzikos, o po žvaigždėtu dangumi rugpjūčio mėnesį Molėtų Etnokosmologijos muziejuje žavėjomės saulės laidos peizažais, išgirdome molėtiškių literatų skaitomų eilėraščių, literatūrologo, poeto Vainiaus Bako kūrybos, bardo Kazimiero Jakučio grojamų gitara mielų melodijų bei dainų.

DSC00206Prasidėję nauji mokslo metai vėl sukvietė projekto „Šiuolaikinė biblioterapija – socialinei atskirčiai mažinti" dalyvius vaikus įsitraukti į kūrybines veiklas. Nuo rugsėjo mėnesio kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį vaikai dalyvauja kūrybiniuose užsiėmimuose, kurių metu stiprinami vaikų socialiniai įgūdžiai, žingeidumas, kūrybiškumas ir per praktines užduotis suteikiamos naujos žinios. Į komandą, organizuojančią vaikams veiklas, įsijungė savanoris Yuri Abrahamyan, atvykęs iš Armėnijos.

 DSC0005Nebe pirmus metus Zarasų viešoji biblioteka kviečia zarasiškius nemokamai mokytis užsienio kalbų kartu su savanoriais, atvykusiais pagal savanorystės programą. Šiuo metu bibliotekoje savanoriaujanti mergina iš Ukrainos Iryna Zhukova mielai pasisiūlė mokyti anglų kalbos ir bibliotekininkus, ir zarasiškius. Primename, kad Iryna pagal profesiją yra anglų-vokiečių kalbų mokytoja, įgijusi Mariupolo universitete filologijos magistro laipsnį.

DSC 0394Ir šiais mokslo metais tęsiasi graži Zarasų „Ąžuolo“ gimnazistų ir Trečiojo amžiaus universiteto narių bendrystė. Šįkart Zarasų švietimo pagalbos tarnybos salėje drauge su TAU nariais mes, 3b klasės gimnazistai, dalyvavome netradicinėje literatūros ir muzikos pamokoje, kurioje buvo minimas kone kiekvieno aukštaičio sielai artimas poetas Paulius Širvys.

20191016 104735Štai išaušo ilgai laukta diena: išvyka į Vilniaus Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Po smagios kelionės priartėjome prie tikslo. Mus pasitiko bibliotekininkė. Pasisveikinome ir visus pakvietė į rūbinę. Nusirengę ir truputį pastoviniavę sulaukėme ir gidės. Gidės lydimi susipažinome su bibliotekos erdvėmis ir paslaugomis, sužinojome pastato istoriją.

virtuvĮprastai yra siekiama, kad virtuvinės kėdės ne tik atliktų savo pagrindinę funkciją, bet taip pat atrodytų pakankamai estetiškai bei derėtų prie virtuvės interjero. Nors gali atrodyti, kad išsirinkti tinkamas kėdes yra labai paprasta, tačiau gana dažnais atvejais tenka susidurti su tam tikrais sunkumais. Apsilankę internetinėje parduotuvėje https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/virtuves-baldai/kedes-medines-metalines turėsite galimybę rinktis iš įvairių siūlomų kėdžių, todėl tikrai rasite tinkamiausios produkcijos – tereikės atsižvelgti į keletą svarbiausių dalykų. Taigi, ką palanku įvertinti renkantis kėdes internetu?

sekcijaDrąsiai galima sakyti, kad jau ne vieną dešimtį metų sekcija yra vienas populiariausių baldų. Na, o šiandien jų gaminama tiek daug, kad kiekvienas, kuris nusprendžia įsigyti tokį baldą, turi gerai pagalvoti, ką pasirinkti. Tad, klausimas, kaip pasirinkti tinkamiausią sekciją kambariui, yra toks aktualus, kad daugelis net nepagalvotų apie jo svarbą. Na, o, kad, iš daugybės sekcijų pasirinkti būtų lengviau, turime jums keletą patarimų.

20191016 113342Spalio 14 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje svečiavosi Danutė Narutienė – vyr. specialistė - maisto produktų inspektorė ir Daivydas Barzda – vyr. veterinarijos gydytojas inspektorius. Į susitikimą su lektoriais, kalbėjusiais apie maisto gamybos kelią, tinkamą ir taupų maisto produktų vartojimą, veterinarijos gydytojo profesiją atėjo 11-12 klasių K. Būgos gimnazijos moksleiviai. Jie įdėmiai klausė paskaitos, pabaigoje uždavė rūpimus klausimus.

DSC00294 CustomNoras kurti gražią ir jaukią aplinką yra kiekvieno žmogaus širdyje, tik vis laiko tam pritrūksta per darbus, rūpesčius, pareigas... Bet kartais gyvenimas pristabdo - ir ne visada švelniai. Taip nutiko Ritai Jakšienei, buvusiai panevėžietei, o dabar jau Dusetų gyventojai. Ją beveik prieš du dešimtmečius užklupę rimti negalavimai privertė keisti gyvenimo ritmą. Tačiau neįgalumo pažymėjimas – dar ne pasaulio pabaiga.

ratubalNežinote kuo norite būti užaugęs? Juokaujame! Išties, šiais laikais keisti savo gyvenimą, atrasti naują save ir tuo pačiu išmokti naujus dalykus yra gana paprasta. Svarbiausia bandyti naujus dalykus ir norėti kažką dirbti. Štai labai puiki sfera yra susijusia su automobilių tvarkymo darbais. Kadangi daugelis žmonių negali įsivaizduoti savo kasdienybės be mašinos, natūralu, kad kai ji sugenda – kreipiamasi į tuos, kurie gali ištiesti pagalbos ranką. Pavyzdžiui, gana didelis poreikis yra subalansuoti ratus. Jums reikalingos ratų balansavimo staklės ir žinios – kaip jomis naudotis. Vuolia – galite pradėti savo verslą!


Apklausa

Koks Jūsų pagrindinis poreikis keliaujant?Bendruomenė „Miško broliai“

Savaitės populiariausi

ZARASUOSE PRAŪŽĖ "ZUMBA FIESTA"!
21 Spa 2019 06:37ZARASUOSE PRAŪŽĖ

Praėjusį šeštadienį (spalio 19 d. [ ... ]

Plačiau
NEBLAIVUS VW GOLF VAIRUOTOJAS
21 Spa 2019 09:21NEBLAIVUS VW GOLF VAIRUOTOJAS

2019-10-19 apie 17.40 val. Zarasų r., Antalieptė [ ... ]

Plačiau
ZARASIŠKIS BUS TEISIAMAS DĖL MOTERS NUŽUDYMO IR JO...
22 Spa 2019 13:11ZARASIŠKIS BUS TEISIAMAS DĖL MOTERS NUŽUDYMO IR JOS NAMO PADEGIMO

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikite [ ... ]

Plačiau

Naudingos nuorodos

Naujausi skelbimai

Granulių Degiklis
( / Kita)

noimage
10-23-2019

Ieškomos patalpos
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
10-23-2019

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbo skelbimai)

noimage
10-23-2019

Spanguolės
( / Kita)

noimage
10-23-2019

Striukė
( / Drabužiai, avalynė)

Striukė
10-23-2019

Naujas telefonas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Naujas telefonas
10-23-2019

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information