Adomus

1Pasaulyje beveik 466 mln. žmonių skundžiasi klausos sutrikimais. Pasaulio sveikatos duomenimis, – net 34 mln. šių žmonių yra vaikai. Kasdienis klausos sutrikimą turinčio žmogaus palydovas yra klausos aparatas, kuris šiandien nė iš tolo neprimena savo pirmtakų ir žengia į daiktų interneto ir dirbtinio intelekto erą. Ką verta žinoti apie naujausius klausos aparatus ir kaip išsirinkti tą, kuris padės jūsų smegenims girdėti?

Ekrano nuotrauka 2021 04 16 130619Kaip paskelbta spaudoje, Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė tęsia pasiruošimą prieš balandžio 18-24 dienomis Lenkijoje vyksiantį „Trijų jūrų taurės“ turnyrą. Į prieš turnyrą prasidėjusią savaitės trukmės pasiruošimo stovyklą šį kartą susirinko labai daug jaunimo, tad neseniai jauniausių žaidėjų titulą rinktinėje turėjusiems ledo ritulininkams šį kartą teks kur kas didesnis vaidmuo ir,  suprantama, didesnė atsakomybė.

smsmNuo gegužės 3 d. į mokyklas leista grįžti abiturientams, dar šį mėnesį duris atvers sporto klubai, o vaikams – baseinai. Tai nuspręsta šiandien Vyriausybės posėdyje, kuriame karantinas šalyje pratęstas iki gegužės 31 d.

CoverIšmanieji namai Lietuvoje atsirado apytiksliai prieš 15 metų, tačiau ne kiekvienas žinome, kaip jie veikia, ir nuo ko pradėti savo protingų namų įrengimą. Baiminatės, kad viskas brangiai kainuos, arba kad namas „išprotės“? Jei turėsite pakankamai žinių apie išmaniuosius namus – baimių ir dvejonių nekils.

Taikos veliava 38593Pasaulinę Kultūros dieną keliama Taikos vėliava. Jos simboliu ,,Taika per kultūrą“ pasirinktas rubino spalvos žiedas, juosiantis tris rubino spalvos skritulius baltame fone. Trijų sferų ženklas aiškinamas įvairiai: religija, menas ir mokslas kultūros žiede; praeitis, dabartis ir ateitis amžinybės rate; meilė, džiaugsmas, grožis šviesos žiede; Švenčiausioji Trejybė, šeimos simbolis, pasaulinis susivienijimas. Taikos Vėliavos simbolis reiškia ir žmogaus paskirtį: mintimis, žodžiais ir veiksmais kurti grožį.

aukcioZarasų rajono savivaldybės administracija skelbia Zarasų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančio ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos patikėjimo teise valdomo, pripažinto nereikalingu savivaldybės funkcijoms įgyvendinti ilgalaikio turto ketvirtąjį viešą prekių aukcioną.

motoSunaikinusieji savo taršų automobilį vietoje jo, be mažataršio automobilio, galės įsigyti ir elektrinį motociklą arba elektrinį motorolerį. Kompensacijos iš Klimato kaitos programos mažataršiam automobiliui, elektriniam motoroleriui, elektriniam motociklui sudaro atskirą paramos už sunaikintą taršų automobilį dalį, pagal kurią kompensacinėms gyventojų išmokoms šiemet skiriama 4 mln. eurų.

zvejybaAplinkos ministerija informuoja gyventojus, kad šį pavasarį lydekų žvejybos draudimo ir draudimo masalui naudoti žuvelę terminas dar nebus pratęstas, lydekas bus galima žvejoti kaip įprasta – nuo balandžio 21 d. Pasikeitimai, svarbūs žvejams, įsigalios gegužės pradžioje.

nauaj vakcinaFarmacijos kompanijai „Janssen Pharmaceutica NV“ pradėjus tiekti vakcinas nuo koronaviruso (COVID-19) Europos Sąjungos (ES) šalims, pirmąją siuntą antradienį gavo ir Lietuva. Tai yra pirmoji vakcina nuo COVID-19, kurios pakanka vienos dozės imunitetui susiformuoti. Skiepyti šia vakcina savivaldybės galės pradėti artimiausiomis dienomis.

atlyginimaiSocialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo įtvirtinti nuostatą, kad darbo užmokestį būtų privalu mokėti ne grynaisiais pinigais, bet pavedimu. Atlyginimą grynaisiais pinigais būtų galima mokėti tik tokiu atveju, jei to pageidauja pats darbuotojas, o darbdavys sutinka. Apie tokį prašymą darbdavys privalėtų informuoti Valstybinę darbo inspekciją. 

logo dalbUAB “Dalbėra”, Valstiečių g. 21A, Zarasai, teikia kokybiškas padangų montavimo, balansavimo bei remonto paslaugas (lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sportiniams automobiliams). Autoservise "Dalbėra" padangų keitimu rūpinasi didelę patirtį turintys ir apmokyti darbuotojai (patirtis 20 metų), naudojama moderni įranga (BOSCH staklėmis).

suaugusiuju mokymas 8773Kviečiame iki 2021 m. gegužės 14 d. 15.45 val. teikti paraiškas gauti Zarasų rajono savivaldybės finansavimą Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programoms (toliau – Programa) įgyvendinti.

min news zrs 475 darbasInformuojame, kad parengtas Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimo (toliau – Sprendimas) projektas „Dėl sutikimo reorganizuoti Zarasų rajono Dusetų meno mokyklą“. Sprendime numatyta nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. Zarasų rajono Dusetų meno mokyklą prijungti prie Zarasų meno mokyklos. Dusetų meno mokyklos reorganizavimo tikslas – optimizuoti neformaliojo vaikų švietimo mokyklų valdymą, sumažinti biudžetinių įstaigų skaičių, racionaliau naudoti rajono Savivaldybės biudžeto lėšas, materialinius ir finansinius išteklius, didinti neformaliojo vaikų švietimo programų skaičių, siekti geresnės ugdymo kokybės.

padanga 82641073Artėjant automobilių padangų keitimo sezonui, primename, kad vadovaujantis kad  LR Atliekų tvarkymo įstatymo 3418 straipsnio, 10 dalimi, padangų atliekų turėtojas gali pristatyti padangas į bet kurią tokių atliekų priėmimo vietą (padangų platinimo vietą, transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugas teikiančią įmonę ar savivaldybės įrengtą didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę).

B. SakalauskasAtsakomoji nuomonė rajono Tarybos narei Daivai Kelečienei

Vandens  stiklinėje  sukelta audra

Kovo mėnesio Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdyje Daiva Kelečienė padarė Pareiškimą. Jame  pareiškėja  pažėrė  rajono Savivaldybės mero Nikolaus Gusevo ir rajono savivaldybės  administracijos direktoriaus  Benjamino Sakalausko adresu gausybę kaltinimų dėl teikiamo rajono Savivaldybės administracijos reorganizacijos sprendimo projekto.

Naujausi skelbimai

Kabliai
( / Kita)

Kabliai
04-18-2021

Zoliapjove
( / Kita)

Zoliapjove
04-18-2021

Plūgas,vagotuvai ir kt.
( / Kita)

Plūgas,vagotuvai ir kt.
04-18-2021

Ekskavatoriaus
( / Kita)

Ekskavatoriaus
04-18-2021

Diskai
( / Kita)

Diskai
04-18-2021

Spaustuvas
( / Kita)

Spaustuvas
04-18-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information