TS-LKD

TS-LKDVisuomeninis rinkimų komitetas Švari savivalda Nr. 20

Švari savivalda


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

kerastesMarka Kérastase siūlo visa geriausia, tarp liuksinių plaukų priežiūros priemonių ir palaiko standartus profesionalioms priemonėms, skirtoms plaukų priežiūrai, kurios platinamos tik labai kruopščiai atrinktuose grožio salonuose, kur plaukus įdėmiai ištiria, o ilgai dėliotas plaukų priežiūros procesas tampa tikru grožio ritualu.

regitros1Kaip žinia, kovo 29 d. yra numatytas Jungtinės Karalystės išstojimas iš Europos Sąjungos, tačiau dėl konkrečių sąlygų vis dar nėra nutarta. Jei iki to laiko susitarimas bus patvirtintas, jame bus numatyta, kaip ir kokiomis sąlygomis Lietuva keis JK išduotus vairuotojo pažymėjimus. Tačiau jei vis dėlto susitarimo nebūtų, „Regitra“ informuoja, ką būtina žinoti, jei teisę vairuoti įgijote šioje šalyje.

alkotesteris 74339662Praėjusį sekmadienį kivirčas kilo namuose, esančiuose Salako miestelio Daugailių gatvėje. Smurtavo brolis, gimęs 1976 metais, prieš seserį., gimusią 1987 metais. Seseriai buvo sukeltas fizinis skausmas. Naktį apie 3 valandą 40 minučių buvo gautas pranešimas dėl smurtautojo. Policijos ekipažas skubėjo į Salaką. Brolis į alkotesterį pripūtė 1,92 promilės.

dopingasMuitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai praėjusią savaitę dienomis atliko kratą vieno Zarasų gyventojų namuose. Šis asmuo įtariamas neteisėta prekyba dopingu: per porą metų Lietuvos pirkėjams išplatinęs beveik tūkstantį pašto siuntų su dopingu.

policijaPolicijos komisariatas gavo Zarasų seniūnijos Apidemiškių kaimo gyventojo, gimusio 1996 metais, pareiškimą. Praėjusį šeštadienį, apie pusė trijų nakties Zarasuose, K. Donelaičio gatvės daugiabučio namo koridoriuje, iš jo kelnių kišenės pavogė mobilaus ryšio telefonas SAMSUNG GALAXY S6. Taip pat nuo kojų nuavė bei pavogė NIKE firmos juodi sportinius batus.

vmi 190215 kvitu zaidimasValstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad nuo šiandien keičiasi Kvitų žaidimo taisyklės: iki 300 tūkst. eurų padidintas prizinis fondas, savaitinių laimėtojų skaičius, praplėstas žaidime dalyvaujančių prekybos ir paslaugų vietų sąrašas.

policijaArtėjant savivaldybės tarybų rinkimams, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai primena, kad neturėdami galiojančio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, negalėsite išreikšti savo valios rinkimuose.

11918 metų vasario 16-osios aktą apgynė savanoriai. Jie ir tapo Lietuvos kariuomenės pamatu. Jų didvyriškumas, narsa apgynė Lietuvą nuo išorės priešų, kurie kėsinosi į Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Lupemkos kaimo kapinėse yra Nežinomojo savanorio kapas. Ant jo paminklas su užrašu „Žuvau dėl Tėvynės. 1920“ Zarasiškiai, jų svečiai, ypač jaunimas lankosi čia, pagerbia savanorį, kartu mokosi patriotizmo pamokų, susipažįsta su kovų už laisvę istorija.

zarasu baseinas1Zarasų rajono savivaldybė yra gavusi gyventojų pranešimų, kad VšĮ Zarasų ligoninės baseino ir pirčių komplekse teikiamų paslaugų kainos yra nepagrįstai padidintos. Informuojame, kad VšĮ Zarasų ligoninės baseino ir pirčių komplekse teikiamų mokamų paslaugų kainos yra nustatytos Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. spalio 30 d. sprendimu Nr. T-189 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės teikiamų baseino, pirčių ir kitų paslaugų kainų nustatymo“.

regitra1Automobilio paieškos, kai siekiama įsigyti patikimą transporto priemonę ir nepakliūti į sukčių rankas, dažnam tampa tikru iššūkiu. Praktikoje pasitaiko tokių atvejų, kai vos nusipirkus automobilį jis sugenda arba atvykus į „Regitrą“ paaiškėja, jog jis yra ieškomas ir įregistruoti jo tiesiog negalima. Taigi, kaip apsisaugoti nuo tokių atvejų, pataria „Regitros“ specialistai. Beje, primenama, kad, įsigijus automobilį, reikėtų nedelsti jį registruoti savo vardu. Jei transporto priemonė buvo eksploatuota Lietuvoje, tai galite padaryti paprasčiausiai internetu.

kelioremontasRajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas kreipėsi raštu į Lietuvos Respublikos susisiekimo ministeriją, Lietuvos automobilių kelių direkciją, reikalaudamas išspręsti opią Zarasams problemą dėl valstybinės reikšmės magistralinio kelio A-6 Kaunas-Zarasai-Daugpilis ruožo nuo 181,1 iki 182,68 km paprastojo remonto darbų. Dėl nedidelio kelio ruožo bręsta didelis tarptautinis konfliktas. Šiuo keliu pravažiuoja daug užsienio valstybių sunkiasvorių automašinų, jų vairuotojai patiria didelius nepatogumus ir dėl to labai piktinasi ir reiškia kritiką rajono valdžiai. Nors ši kritika yra nukreipta ne tuo adresu.

Savaitės populiariausi

VISUOMENINIS RINKIMŲ KOMITETAS „UŽ ZARASŲ KRAŠTO ...
12 Vas 2019 12:23VISUOMENINIS RINKIMŲ KOMITETAS  „UŽ ZARASŲ KRAŠTO ATEITĮ !“ – ĮGYVENDINKIME KARTU MŪSŲ KRAŠTUI SVARBIUS POKYČIUS!

Kiekviena savivaldybė stipri tiek, kiek stipri jo [ ... ]

Plačiau
DIDELĖS PROBLEMOS DĖL MAŽOS KELIO ATKARPOS
14 Vas 2019 08:28DIDELĖS PROBLEMOS DĖL MAŽOS KELIO ATKARPOS

Rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas kreip [ ... ]

Plačiau
VŠĮ ZARASŲ LIGONINĖ: SPRENDŽIAMOS PROBLEMOS IR NEŽ...
15 Vas 2019 08:09VŠĮ ZARASŲ LIGONINĖ: SPRENDŽIAMOS PROBLEMOS IR NEŽINOMA ATEITIS

Zarasų rajono savivaldybė yra gavusi gyventojų  [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Dulkių siurblys ir sekcija
( / Kita)

Dulkių siurblys ir sekcija
02-18-2019

DINIWID Black vaizdo registratorius
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

DINIWID Black vaizdo registratorius
02-18-2019

PIRKSIU AUTO KALIOSUS
( / Transporto priemonės)

PIRKSIU AUTO KALIOSUS
02-18-2019

Parduodu
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

noimage
02-18-2019

spynta
( / Kita)

noimage
02-18-2019

NAujas LeTV
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

NAujas LeTV
02-18-2019

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information