Adomus

Ignalinos kredito unija

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:


Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

joninessp

Kviečiame Jonines pasitikti aktyviai, dalyvaujant smagiose šventinėse rungtyse❗️💪🏋🤩
Vaikams, šeimoms, draugams, poroms... Visiems, mėgstantiems aktyvias veiklas👨‍👩‍👧‍👦🤼‍♂️🕺💃🏃‍♀️🏃
✅️Registracija į visas rungtis renginio vietoje 15 min. iki starto.

1Birželio 17 d. iš pagrindų atnaujinto neoklasicistinio stiliaus Antazavės dvaro atidarymo iškilmės prasidėjo Zarasų krašto muziejaus organizuotu teatralizuotu pasirodymu, apjungiančiu visas dvaro veiklos sritis – istoriją, kultūrą ir meną. Gausus būrys svečių iš visos Lietuvos pasitiko ant žirgo į dvarą atjojusią Emiliją Pliaterytę (žirgų trenerė Laura Nastajūtė). Ant dvaro laiptų grafaitė iškilmingai perskaitė Antazavės dvare 1831 m. kovo 25 d. pasirašytą pareiškimą, kuriame pranešė apie sprendimą prisidėti prie sukilėlių ir pasižadėjimą paaukoti gyvenimą Lietuvos laisvei. Muzikinę programą parengė Visagino Kūrybos ir menų akademijos dėstytoja Vita Pimpienė. Jos mokinė Adrija Žilinskaitė atliko K. Mašanausko kūrinį „Dangus tau dovanojo aukštį“, gitara jai pritarė Serafim Zolin.

1Vykstant Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos programai „Vasarą skaitome KITAIP 2022“ liepos 21-osios popietę Vaikų literatūros skyriuje susitikome su Julija Goštautaitė-Adomavičiene – Zarasų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore. Julija mums papasakojo, kad koordinatorius rengia ir įgyvendina savivaldybėje jaunimo politikos programas ir priemones, plėtoja bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų ir įstaigų, dirbančių su jaunimu.

vagis2022-06-22 apie 9.25 val., vyras (g. 1981 m.) atvykęs į jam priklausančią statybvietę, esančią Zarasų r., Salako sen., Dumblynės vs., pastebėjo, jog pagrobta betono maišyklė ir automobilinė priekaba BRENDERUP 2300. Padaryta 1700 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

diskanasČiupk draugus ir penktadienį P A J U D A M vasaros ritmu !
 
Durys: 19:00 Diskoteka: 19:30-22:00
Kur: Zarasų kultūros centro diskotekų salė
Kam: Zarasų rajono jaunimui
Įėjimas: NEMOKAMAS (paprašysime tik atlikti mini užduotį - online užpildyti anoniminę apklausą). Renginio metu visi dalyviai turės šansą LAIMĖTI netikėtą prizą!

1Zarasų socialinės globos namuose po dviejų metų pertraukos (dėl epidemiologinės situacijos) sugrįžo tradicija – birželio mėnesį organizuoti Lietuvos socialinės globos įstaigų gyventojų ir darbuotojų vasaros sporto žaidynes. Šias metais birželio 16 d. žaidynės buvo jubiliejinės – dvidešimt penktosios. Šių žaidynių tikslas – sudominti socialinės globos namų gyventojus ir sutrikusio intelekto asmenis įvairiomis sporto šakomis. Taip pat siekiama ugdyti sportinius pasiekimus, gerinti bendravimo įgūdžius su kitais dalyviais. Žaidynių metu buvo sudarytos sąlygos neįgaliesiems bendrauti, varžytis, siekti rezultatų pagal savo išgales. Tai puiki neįgaliųjų integracija į visuomenę, motyvacija įveikti savo negalią.

POLICIJA20202022-06-14 Utenos aps. VPK Zarasų r. PK gautas iš Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros persiųstas Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos pranešimas, kuriame nurodoma, kad valstybės saugomoje Gražutės regioninio parko teritorijoje, esančioje Zarasų r., Salako sen., Kiemionių k., neteisėtai iškasti tvenkiniai, miško žemė neteisėtai paversta vandens paskirties žeme, neteisėtai iškirstas miškas. 2022-06-20 pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 271 str. 1 d

vlcsnap 2022 06 20 14h30m21s478

Birželio 17 dieną oficialiai atidarytas visiškai atnaujintas Antazavės dvaras. Prie Zalvės ežero pastatyti neoklasicistinio stiliaus dvaro rūmai kadaise priklausė garsiajai Pliaterių giminei. Mūrinis dvaro pastatas iškilo XVIII a. pabaigoje grafienės Kunigundos Pliaterienės užsakymu pagal architekto Antano Naglovskio projektą. Teatralizuotoje atidarymo programoje, skambant varpams, įjojo pati Emilija Pliaterytė (žirgų trenerė Laura Nastajūtė). Ant laiptų ji iškilmingai perskaitė Emilijos Pliaterytės Antazavės dvare 1831 m. kovo 25 d. pasirašytą pareiškimą, kuriame ši pranešė apie sprendimą prisidėti prie sukilėlių.

kinezSveikatos apsaugos ministerija (SAM) patvirtino kineziterapijos paslaugų teikimo reikalavimų aprašą. Dokumento, parengto kartu su Lietuvos kineziterapeutų draugija ir gydytojais, nauda bus abipusė: pacientams bus lengviau gauti kineziterapeuto paslaugas, o gydytojams – greičiau ir efektyviau užtikrinti pacientų sveikatos pagerėjimą.

vaiaksNuo šių metų liepos 1 d. plečiamas ratas žmonių, kuriems asmenų slaugymui išduodami nedarbingumo pažymėjimai – dabar juos gauti galės ne tik artimieji, bet ir laikinai prižiūrintys asmenys.

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Savaitės populiariausi

JONINĖS
23 Birž. 2022 11:05JONINĖS

Birželio 23 d. Zaraso ežero salos Mažajame slė [ ... ]

Plačiau
VYRO MIRTIS
18 Birž. 2022 12:33VYRO MIRTIS

2022-06-17 apie 12.45 val., Zarasuose, Vilniaus g. [ ... ]

Plačiau
„DEGI RASA“ – ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KULTŪROS ...
20 Birž. 2022 11:57„DEGI RASA“ – ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRO IR MENO BENDRUOMENĖS PROJEKTAS JUNGIANTIS MENININKUS, AMATININKUS IR KITUS PROFESIONALUS

2022 m. birželio 18–24 dienomis Zaraso ežero s [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Zarasai
( / Kita)

Zarasai
06-23-2022

Elektrinis paspirtukas
( / Transporto priemonės)

Elektrinis paspirtukas
06-22-2022

Ieskau darbo
( / Darbo skelbimai)

noimage
06-22-2022

perku Audi
( / Transporto priemonės)

noimage
06-22-2022

Pjaunu zole
( / Darbo skelbimai)

noimage
06-22-2022

Siūlome darbą anglų k. mokytojai(ui)
( / Darbo skelbimai)

Siūlome darbą anglų k. mokytojai(ui)
06-22-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information