Adomus

Aprašymas

Zarasų mieste, Donelaičio skg. parduodamas mūrinis namas su 7,69 a. sklypu.

144,29 kv. m. gyvenamajame name yra elektra, vietinis vandentiekis ir nuotekos (prie sklypo ribos privesti miesto vandentiekio ir nuotekų tinklai), šildymas centrinis kietu kuru, plastikiniai langai.

Pirmame aukšte yra trys įrengti kambariai ir virtuvė, vonia, tualetas, du koridoriai, veranda, du atskiri įėjimai. Antrame aukšte yra trys nebaigti įrengti kambariai. Po visu namu yra rūsys su atskiru įėjimu, garažas. Sklype yra šulinys, malkinė.

Iki Zaraso ežero pakrantės apie 360 metrų, iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 980 m., iki prekybos centro – 690 m., iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 29 km., iki Visagino - 26 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 147 km., iki Kauno – 184 km.

Patrauklus variantas gyvenimui ar poilsiui kurortiniame krašte.
Panaudota

Kontaktai

Ernestas
864704060
Zarasai
El. laiškas: info@adomus.lt
Parduodamas namas K. Donelaičio skg., ZarasuoseParduodamas namas K. Donelaičio skg., ZarasuoseParduodamas namas K. Donelaičio skg., ZarasuoseParduodamas namas K. Donelaičio skg., ZarasuoseParduodamas namas K. Donelaičio skg., Zarasuose
Komentuoti


Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information