Adomus

Aprašymas

Zarasų mieste, Statybininkų g. parduodama pusė gyvenamojo namo su ūkiniais pastatais ir 11,92 a namų valdos sklypu. Su kitos namo dalies savininku bus sudaryta pastatų ir sklypo naudojimo tvarkos sutartis, patvirtinta notaro, todėl bus galima be atskirų derinimų disponuoti turtu.

Namo dalies plotas 67,24 kv. m., yra 3 kambariai, virtuvė, rūsys po namu.. Name yra elektra, krosninis šildymas, gatvėje yra miesto vandentiekis ir nuotekos, todėl galima prisivesti iki namo.

Sklype yra ūkinis pastatas, garažas, pirtelė, lauko virtuvėlė, kiemo rūsys, šulinys, lauko tualetas. Sklypas ramioje, sausoje vietoje, toliau nuo kelio, ant kalniuko, kelias žiemą valomas. Namas reguliariai prižiūrimas, vėdinamas, šalia geras kaimynas, todėl net ir nuolat negyvenant ši sodyba bus saugi.

Iki Zaraso ežero maudyklos apie 650 m., iki viešojo transport stotelės apie 500 m., iki artimiausios parduotuvės – 750 m., iki Zaraso ežero apžvalgos rato tik 1,5 km., iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 1,8 km., iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 28 km., iki Visagino – 22,5 km., iki Utenos – 47 km., iki Vilniaus – 144 km., iki Kauno – 179 km.

Patrauklus variantas gyvenimui ar poilsiui kurortiniame krašte.
Panaudota

Kontaktai

Ernestas
864704060
Zarasai
El. laiškas: info@adomus.lt
Parduodama pusė namo Statybininkų g., ZarasuoseParduodama pusė namo Statybininkų g., ZarasuoseParduodama pusė namo Statybininkų g., ZarasuoseParduodama pusė namo Statybininkų g., ZarasuoseParduodama pusė namo Statybininkų g., Zarasuose
Komentuoti


Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information